Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanság miért képzeli magát...

Mostanság miért képzeli magát Borderline személyiségzavarosnak mikor egyszerűen simán csak rosz életmódot folytatok? bővebben lent

Figyelt kérdés

öngyilkoságal fenyegetőzés elég kontraproduktiv, hangulatingadozásotok azért van mer nem tsztek semmit. tehát atól hogy megutáltok valakit az nem nem a mentális állapotok egyszerüen éretlenek vagytok rá én nem tudnék senkit se ugy megutálni.

én jót akarok a kérdéssel, szichológus meg szihiáter nem fog segiteni, elsö lépés tőletek induljon.



ápr. 12. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem, ha jót akarunk magunknak, inkább ne válaszoljunk/válaszoljatok erre a kérdésre. Ebből jó vagy építő úgysem sül ki.
ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak idején volt egy bordeser csajom már vagy 25-éve ami tiszta a bordereseknek egy én központú világban élnek és állandóan egy betalált mondaton évekig el rugóznak ha ilyen vagy akkor az vagy.
ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Helyesírási szótár nem jár a konteozás mellé ahogy látom.
ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
3as, na jó, örülök, hogy nem csak nekem cseszi a szemem.
ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 Kérdés, ki a a paraszt aki mondatokat talál be másoknak aztán ezen röhög hogy höhö betalált, meg magát sajnáltatja hogy borderes a másik jaj védjék meg. Nem kell beszólogatni, ennyi.
ápr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!