Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség tulajdonképpen...

Pánikbetegség tulajdonképpen csak egy ürügy, hogy ne kelljen ezt, azt megcsinálni? Esetleg én látom máshogy ezt a pánikbetegség, szorongásos betegségek valódi példázat? Légyszíves olyanok írjanak, akik érintettek valamilyen formában!

Figyelt kérdés

A húgom pánikbeteg, emiatt ott hagyta a sulit, és nem dolgozik, 17 évesen egésznap otthon van, és nem látom, azt, hogy annyira izgulna, vagy remegne.

Szedd valami gyógyszert, hetenként jár terápiára, de míg, én 17 évesen ha nem mentem iskolába, szüleim konkrétan megvertek volna, ő a pánikbetegségére hivatkozva, otthon lehet. Nem irigylem, se semmi, de szerintem aki otthon, tud tornászni, avagy lemenni este futni az utcára, pont akkor, amikor nem éppen veszélytelen emberek járkálnak lent az utcán...



ápr. 12. 13:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Egyéntől függ. Ha mondjuk gyógyszert szedd rá, annyi agyad lehetne, hogy akkor ők BETEG emberek.
ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Hogyne, persze, mert az ember kitalálja, hogy pánikos lesz, aztán majd az lesz. Ne irigyeld, nem olyan jó buli.
ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván jobban van, ha a szorongást kiváltó dolgokat nem kell csinálnia. De a gyógyulás, vagy a csak, bár remegve, de a normál életbe visszatéréséhez, egy nagyon hosszú és küzdelmes út fog vezetni.
ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

1. nem kitalalt betegseg

2. nemcsak te gondolod ezt, sajnos, hogy ezt az erintettek csak kitalaljak es szimulaljak a mentalis betegsegeket

3. a panikbetegsegnek nem mindig vannak lathato jelei (remeg, izgul), de az is lehet, hogy az iskola valtja ki

ha valaki gyogyszert szed es hetente terapiara jar, akkor nem hiszem hogy kitalalna

ne irigyeld, szerintem szivesebben menne iskolaba, es attol is szenved, hogy nem jarhat

ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit buta vagy, nemde?
ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
A pánikbetegség nem 0-24 órában van jelen, bármikor rátörhet és lehet hogy a környezete betegítette meg. Sokszor a biztonságot nyújtó légkör a terápia ahol önmaga lehet, akkor jobban lesz.
ápr. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%

Hozod a tipikus magyar empátiamentes, bunkó, irigy hozzáállást. Nem örömében pánikbeteg. Látom, tudat alatt azt szeretnéd, bárcsak meg lehetne őt verni legálisan és betegen iskolába zavarni.

Én a helyedben szégyellném, milyen érzéketlen kérdést írtál ki.

ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, jól látod a dolgokat.

A húgod egy lusta, iskolakerülő, link alak.

De nem kell az ilyenekre irigykedni. Az élet helyrerakja mindet. Ha majd felnőtt lesz, nem lesz, aki eltartja a két szép szeméért, aztán mehet majd a gyárba három műszakba dolgozni. ;)

ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
8-as egy tipikus irigy proli, nulla műveltséggel a pszichés betegségekről. Manapság sok a pszichés betegségben szenvedő, nem ritka az átmeneti vagy végleges munkaképtelenség. Több együttérzést illene tanúsítani a betegek iránt. A kérdező szüleivel is nagy baj van, mert ahogy írta, megverték volna. A verés a 21. században nem elfogadható nevelési módszer.
ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
De, kedves kérdező, irigy vagy, hiába tagadod.
ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!