Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha felborult az...

Mit csináljak ha felborult az alvási rutinom?

Figyelt kérdés
Fontos hogy időben aludni tudjak különben visszahullok oda ahonnan jöttem(depresszióm van)Lehet én tévedek de minél tovább vagyok fent annál rosszabbul leszek és ez csak romlik.Azért csináltam régen hogy ne legyek egyedül és átaludjam a napot.Minden nap egyre tovább maradok fent és akárhányszor próbálkozom aludni hamarabb nem megy.
ápr. 13. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha akarsz akkor szichiater, ha fuveni akarsz, marmint citromfuvezni meg hasonlo akkor irany a homeopatia bolt.
ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent egy dolog a szichiatertol amit kerhetsz szerintem: 7.5mg mirtazapine. Ez csak velemeny. Ki fogsz dolni este, reggel meg felebredsz. Ezt csinald kb. 3 - 7 napig teljesen rendbe jossz.
ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!