Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem elkezdeni a anafrani...

Nem merem elkezdeni a anafranil 25 mgt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kényszerbetegsegre írta fel az orvos. De elolvastam a mellékhatas listát és nem merem szedni. Már kedden felirta de még egy szemet se szedtem.

ápr. 13. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
És most jól érzed magad?
ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 féle antidepresszáns és pszichotikum után ez az egy gyógyszer volt ami nem okozott mellékhatást nálam. Lassan egy éve szedem a 20mg-t.
ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Elöször is ezért nem szabad a betegnek elolvasni a mellékhatásokat, föleg, ha képzelödös.

Másrészt a mellékhatások csak igen ritkán kerülnek elö, ezért sem érdemes elöre felidegesíteni vele magát az embernek.

Add oda egy családtagnak vagy barátnak a listát, olvassa ö el, és ha valami tüneted lesz, akkor majd szól.


Egyébként meg ha szükség vana gyógyszerre, akkor többet árt, ha nem szeded

ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt szedek rá(Sr 75 mg).
ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na latom most volt az orvosi konferencia, enyem is napokban volt. Lehet orvoslatogato is felajanlott valamit... Most ez lez a meno... "anafranil" total semmi haszna, triciklusak a legpocsekabbak. A tetrak mirtazapine, mianserin azok mar hatnak. MAOI-k, SNRI, SNDRI amibol csak egy db van itthon. Ezek mar igaziak, de triciklikus... nem hiaba hagytak el oket, most meg mar masodszor latom ma hirtelen felirva.
ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a te véleményed, nekem a mirtazepin nem hatott semmit, de még csak nem hízlalt. És enged meg, hogy mindenki eldöntse mitől van jobban.
ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!