Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az, hogy csak fekete ruhákat...

Az, hogy csak fekete ruhákat hordok, összefüggésben van a személyiségemmel?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván, de hogy milyen módon (depresszió, különcség) az ennyiből nem derül ki.
ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden fiatal a feketét részesíti előnyben mostanában. Régen ez a gyász színe volt, ha nem volt muszáj, nem hordtuk.
ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Sok éve, amikor szorongással és állandó nyomott hangulattal járó betegséggel kezeltek, fekete ruhákban jártam. Ez nem valamilyen elhatározás volt, csak valahogy mindig fekete, sötétszürke ruhákat vettem fel. Aztán egyszer amikor piros pólóban mentem a pszichiáterhez, amint meglátott, az első szava az volt, hogy úgy látszik, kezd hatni az antidepresszáns. Ha ez a példa általánosítható, akkor a fekete ruhákban járkálás és a rossz hangulat között lehet valamilyen összefüggés. De ezt nem merném 100%-ig általánosítani, mert a goth szubkultúrához tartozó fiatalok szintén feketében járnak és nem hiszem, hogy valamennyien depressziósok lennének.
ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Én azért szeretem a sötétet mert a nap jól bemelegíti. Kivéve kánikulában, akkor nem hordok sötétet.
ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most miert lett lepontozva 4es valasz?😂 csak elmondta a velemenyet miert szereti hordani
ápr. 13. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
És az mennyiben válasz a te kérdésedre, ami rólad szól, nem róla, ráadásul a körülmények se egyeznek.
ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 joo, hat de most nem kell ennyire kritikusnak lenni😂 na de kinek mi🤷‍♀️😂
ápr. 13. 17:21
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Köszi kérdező :)) Már majdnem depressziós lettem de szerencsére felszavaztál :) Szerintem mondjuk összefügg a témával hogy milyen érzés egy adott ruhát hordani.
ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
Általában igen, ha nem akarsz más színűt hordani. Ha csak mindig így alakul, akkor lehet, hogy mégsem. Csak nem szereted a színes ruhákat vagy pont nem olyan színek vannak, ami tetszene. Én is hordok feketét, de csak mert az következik reggel a szekrényben.
ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!