Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha egy kis...

Mit csináljak, ha egy kis hibát vétek és ezért szüleim legutolsó féregnek tartanak?

Figyelt kérdés

Dolgozok munkahelyen, adok le minden hónapban pénzt. Házimunkát is végzek.

Na itt lesz a gond, nagyobb a fű rámentem egy kőre le egyből le is állítottam. Anya legutolsó féregnek nevez, meg megmondta mennyire utál, patkány vagyok Mondom anya, nem lett baj tévedtem véletlenül, semmi gond baj nem történt. De már patkanynak hív, a 6 éves öcskösöm is patkány tesónak hív. Bemegy a házba és sír, meg mondja 200 a vérnyomása.

Mit csináljak, hogy a legapróbb hibákra úgy viselkedik, mint ,ha a világ legnagyobb bűnöse lennék.

Vétek egy kis dolgot


ápr. 13. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Volt már!
ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fűnyírás?
ápr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl el? Egyszerűbb lenne sokkal neked, így sajnos csak megbetegszel.
ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy egy patkány csak patkány szülőktől születhet, egyszerű biológia. Az öcséd meg egy kispatkány, ha már te vagy a nagy.
ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!