Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok arról, hogy 30...

Mit gondoltok arról, hogy 30 évesen készítek egy számvetést, és ha nem vagyok boldog, véget vetek az életemnek?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyedül élek, és borzasztó. Nem megy az ismerkedést, új város, nincsenek haverok, barátok. Eljárok, pár helyre, lekötöm az időmet, de úgy érzem teljesen felőröl a magány. Nem adom fel a partnerkeresést, küzdök hajtok, lazán kezelem a témát.

De a napokban gondolkoztam rajta, hogy mi van ha még pár évet így elleszek, és ha nem érek el semmi felmutathatót 30 éves koromra (sem egy valamirevaló kapcsolat, sem ház (legalább hitelből) sem egy újabb autó, akkor el kell könyvelnem hogy életképtelen vagyok, és kár tovább kínlódni.

Hetek óta tulajdonképp csak a családom tartja bennem a lelket, és csakis miattuk vagyok életben, mert tudom mekkora fájdalmat okoznék nekik. És úgy érzem ez a minimum, hogy nem adom fel.

26/F



2017. febr. 13. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van munkád, egészséges vagy, van szerető családod.

Semmi okod a feladásra.

2017. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az gondolom hülye vagy.
2017. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
forduljak orvoshoz?
2017. febr. 13. 10:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet amúgy, hogy nem rossz ötlt az orvos. Én 29 voltam, mikor megismertem az akkor 31 éves páromat. Se lakásunk, se autónk nem volt, sőt most, 2 évvel később sincs. Ezért még nem kell öngyilkosnak lenni. Fel a fejjel!
2017. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

számomra fontosak ezek a dolgok, és nem érzem magam "elfogadottnak" ha nem tudok felmutatni valamit!

Ezért sem menekültem el ebből a városból a szakításom után ahol most vagyok, hogy szembenézzek vele, és legyen legalább egy önálló életem.

Ez lehet hogy hiba, de a hiba nem itt kezdődött, attól félek, évek múlva sem tudok megbocsájtani magamnak, és azt viszont nem tűröm el saját magamtól, hogy ez miatt bárki is csak sodródjon, és csalódott szemmel nézzen rám.

2017. febr. 13. 10:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Keress egy csajt, és mindjárt szép lesz az életed. Ismerkedésre évezredek óta a legjobb helyek a táncos mulatságok, ahol 1-2 (de lehetőleg már nem több italtól) kicsit ellazulva legkönnyebben ismerkednek férfiak és nők.
2017. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

na ne mond :D

nem vagyok egy elveszett srác, nehogy azt gondoljátok. járok bulizni, társaságba, stb, nem ülök a 4 fal között és a csodát várom.

Viszont csak abba botlok bele, hogy felszínesség. Nem vagyok túl nagy macsó, és pénzem nincs sok. Ez a két dolog máris kiüti a lányok legtöbbjét, szimplán érdektelen leszek a szemükben.

2017. febr. 13. 10:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb városban laksz, akkor keress ott latin táncos tanfolyamot. Tánciskolák szerveznek hétvégi bulikat, évente pár wellness hétvégét, hetes síeléseket, nyaralásokat is, Facebookon is aktív a táncos közösség. Ebben a közegben lehet a legkönnyebben, legtermészetesebben csajokkal ismerkedni.


Ha kisebb városban laksz akkor is csatlakozhatsz sport programokat, túrákat szervező facebook közösségekhez, itt is látod, hogy milyen programokat hirdetnek meg, azok kiket érdekelnek, vagy ez esetben is menj el egyszer egy táncos wellness hétvégére, olyanra, aminek a programjában sok kezdő óra van.

2017. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A latin tánc (vagy bármilyen más tánc) nagyon jó ötlet. Mindig fiú hiány van az ilyen tanfolyamokon. Örülni fognak neked :)
2017. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bulizni jársz haverok nélkül?
2017. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!