Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideje lehet hatra?...

Mennyi ideje lehet hatra? Naponta fel liter vodka. Ld alabb.

Figyelt kérdés
Keresztanyam. 50 eves es kb 4 eve veszitette el a ferjet. Elotte is szerettt inni de moderaltan, az utobbi egy evben viszont alig eszik, csak lecsuszik fel l-3/4 l vodka reggeltol estig, vagy ha nem, akkor vodka reggel,sör este. (es meg sem laltszik rajta) A kaliumot es magneziumot potolom, tolom bele a b1 vitamint tonnaszamra, meg a mikrolemeket is, de depresszios es szorongo lett, miota nincs, akivel egyutt csinaljon barmit is-mert ok ossze voltak nove, mint a borso meg a héja. Mondjuk nyilvan ez nem indok, az ö megkuzdesi strategiaja es gyásza ilyen. (bocs az ekezethianyert, kulfoldrol irok). Akinek volt ilyen a csaladjaban/baratai kozt, meddig huzta? Jahhh, 0.5-1mg xanaxra iszik az utobbbi 4 evben. Szomoru az egesz historia, mert nemreg szuletett unokaja. Valtoztatni nem akar, mondvan, hogy idezem" nekem mindegy, mikor megyek el, minden jobb, mint nelkule elni" A boldog pillanatai abbol allnak, hogy hallgatja a nehai ferjevel kozos zeneiket, ezen alkalmakkor jozanul is jo fej, siman minden cucc nelkul tancikal ra, mint egy huszeves. Van ket 10x10-es cysta a majaban es mindenhol piros haemangiomak a testen. Annyira aggodom! Noha tudom, hogy segiteni annak lehet, aki maga is akarja. :(

ápr. 13. 18:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Sajnalom ezt nem tudtam, hogy messze élsz tőle.😔

Igen így nem könnyű segíteni.

Sajnálom!!!

ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
0%
Azért a vodka márkàt tudod mi kell neki
ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ha egyszer az kell neki /; Erzem a kedesedbol a szarkazmust, de amit meg tud(ok/0 fizeetni, azt kapja. Es tokre orulok, h nem komuves actimelt iszik, ez is valami.
ápr. 15. 13:42
 14/28 anonim válasza:
35%

Nagyon rosszul érzed...ha bár de

Lényeg, hogy a te kezed is benne van ebben hiszen te vagy az aki csaknem cumisüvegből nem itatja vele a vodkát.

Ezek után ki akarna nektek segíteni? Legalább ha azt mondanád, hogy megveszi magától vagy valami...de így... Itasd csak tovább, remélem sokat örökölsz majd utána és megéri de javaslom a fagyállót az gyorsabban hat.

ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Semmit sem fogok orokolniutana,de: amive zullott ez a forum moderalas hianyaban, tele prekoncepciokkal,az elkeserito. Koszi,majd valahogy megoldom, ha az total elkepzelhetetlen, hogy valaki SZERET valakit es a sajat lehetosegei menten a legjobbat akarja neki a sok rossz kozul.... Borzalmas, mive lettekegyes emberek... Es nem a keresztanyamra gondoltam most. Hova lett a joindulat emberek? HOVA?
ápr. 15. 14:47
 16/28 anonim válasza:
66%

Valóban én is kérdezhetném hova zűllött a világ?

Sírunk, mert alkesz a keresztanyám, de azért ÉN VAGYOK az aki veszi az alkoholt.

Azért nézzél ember magadba de nagyon mélyen! Ha egy alapos elbeszélgetés meg az hogy nem vágtad még be egy elvonóra inkább veszed neki a vodkát karton számra akkor elég nagy bajok vannak nálad a toronyban!

Mintha egy prostit próbálnál leszoktatni a baszásról műfasszal... A legjobb a sok rossz közül nem?

ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
51%
Azért jól keni, 1 liter Andropov vodka szűk 4k jó helyen, havi 30k lazán bemegy, sörrel még több.
ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
16: egyeb otlet? Ne vegyem meg? Ha o maga nem akar leszokni, mi a francot csinaljak? Legalabb nem a 2 dekas kevertet issza, ami tele van adalekanyagokkal. Onnan nezd,hogy PROBALOK segiteni, harosszul teszem,akkor elfogadom, csak javasolj valamit, ahelyett, h kritizalsz kerlek.
ápr. 15. 16:23
 19/28 A kérdező kommentje:
17: ez pontosan igy van: kvdraga.
ápr. 15. 16:24
 20/28 A kérdező kommentje:
Nem lehet elvonora bevagni senkit,aki nem akarja. Foleg nem 1500 km-rol. Ha elolvastad a kerdesemet es a kommentjeimet, ezt te sem gondolhatod komolyan, mindemellett tudhatnad a haza torvenyeket mielott azt baxogatod, aki ketsegbeesetten segiteni akar. Igen, lehet, hogy rosszul segitek, ez esetben varom a jobb otleteket, tok oszinten es nyitottan.
ápr. 15. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!