Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokadik alkalommal álmodtam...

Sokadik alkalommal álmodtam az exemmel, annak ellenére, hogy kapcsolatban vagyok valakivel és több éve szakítottunk, lehet jelentősége?

Figyelt kérdés
Újabban rengeteget álmodom az exemmel, akivel évek óta nem vagyunk együtt, ráadásul nem az utolsó exem. Azt érzem összeségében, hogy egy jó kapcsolatban vagyok most. De megtudom fogalmazni, hogy mi az, ami hiányzik számomra. Azt a hiányt az említett ex ki tudta elégíteni (NEM szexuális hiányról beszélünk), a jelenlegi viszont merőben más személyiségben. Ez okozhatja a “gondot”? Gondolkodom, hogy felkeressek egy szakembert, vannak olyan szakemberek (pszichológusok, pszichoterapeuták), akik kifejezetten az álmokkal, illetve az alváshiánnyal/kialvatlansággal foglalkoznak?

ápr. 14. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell neki jelentőséget tulajdonítani.
ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Szia. Poszttraumas stressz lehet, es/vagy az exedtol kaptad meg, ahogy irod is, azt az elmenyegyuttest, amire szukseged van. Kerdes, hogy ezek a szuksegletek neked az exed mellett mennyire voltak karosak, azaz traumas kotodesben voltal-e vele vagy sem. Az agyad almodban a sajat asszociacios rendszereden keresztul 'dolgozik', en azt vizsgalnam, hogy az almaim milyen erzelmi hatast valtanak ki belolem-es kozben tokoszinte lennek magamhoz az iment sorolt kerdesekben. Segiteni probaltam, de keves az informacio, viszont ezek az altalanossagok segithetnek elindulni neked a megfejtesben.
ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!