Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek túl rajta,hogy...

Hogyan legyek túl rajta,hogy csak kihasznált,és lelkileg,mentálisan teljesen tönkre tett?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt kezdődött,volt egy srác akivel egy szakra jártam.Épp egy szakításon voltam túl,amikor megismertem.Már első nap tepert,de nem érdekelt.Fél évig nem törődtem vele.Sokszor próbált elhivni erre-arra és kicsit kizökkenteni a depressziós idoszakombol.Sikerult neki.

Jól éreztem vele magam,programokat csináltunk,lefekudtunk egymással.Megismertem a családját is.Nem mondtuk ki,hogy együtt vagyunk de olyan volt.

Aztán telt az idő,elkezdett minden hibamra rámutatni.

Így nézek ki,úgy nézek ki,igy viselkedek stb.El kezdett látványosan más nőket nézni a szemem láttára,ignoralt,alig írt.

Elmagyaráztam neki,hogy nekem ez így nem jó,felfogta,nem beszéltünk.Aztan,amikor már túl lettem rajta,újra jött.

Újra beszéltünk,újra minden a régi lett és ezt ezerszer engedtem neki megcsinálni,mert azt hittem,hogy szeretni fog egyszer.

De ő sosem szeretett.

Kiderült,hogy miközben velem lefeküdt barátnője volt

Mesélt is róla nekem,hogy nála lakik a csaj,stb,mesélt róla milyen ilyenek,de előtte nap mikor nem tudtam lefeküdt velem.

Megint nem beszéltünk

Megtudta,hogy elkezdtem ismerkedni,mással összejöttem,és belém állt

Nem is értettem

Minden annyira zavaros volt,mintha rosszul esett volna neki

Aztán rá hagytam

Ez összesen 2 évig tartott.

Van egy blogja,ahol arról a lányról ír,aki elviekben a barátnője volt,és hogy szereti őt stb..

És annyira rosszul esett.

Elkezdtem nézni a lányt,keresni benne a szépet,magamba a hibát hogy vajon engem miért nem tudott szeretni,vajon én miért voltam egy valaki,akit csak használt ha éppen rá ért?igen,én vagyok a hibás hogy hagytam neki,de egyszerűen senkim nincs és jó volt a törődés,most meg annyira fáj,hogy nem voltam szerethető,hogy van más aki jobb

Nem szerettem őt sosem.

Kedveltem az elején,mert nagyon jól elvoltunk,és sok őszinte pillanatunk volt ami beugrik,de miután megváltozott csak fájdalmat okozott

Miatta kiújult az evészavarom is,ami már évek óta nem volt

Nem vagyok elégedett magammal,gyűlölöm magam,és azt hogy ennyire a megszállottja voltam,ennyire kiszolgáltattam magam neki

Használt,amikor akart

Én meg belementem,mert fájt hogy senkit nem érdeklek,senkitől nem kapok törődést,így ez is elég volt.

Hogyan tudnék ezen túl lenni?


ápr. 16. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Egy nárcisztikus hálójába keveredtél, most ebből tanulsz. Nem rólad szólt a kapcsolat, hanem róla. A te pozíciódban akárki lehetett volna, mint ahogy rajtad kívül volt is, csak a saját öntömjénezéséhez szolgáltattatok neki hátteret. Nem ő határozza meg, hogy értékes vagy-e, viszont önbizalomhiányos embert rendesen tud mérgezni. Legközelebb majd tudni fogod, hogy nem megyünk bele kapcsolatba csak azért, hogy valaki legyen, mert abból rosszabbul jövünk ki a végén, hanem megvárjuk azt, akivel kölcsönös a szeretet és elismerés, akivel önmagunk lehetünk.

Az evészavarral menj vissza pszichológushoz. Az önbizalomhiányod a szüleid felelőssége, nem a tiéd.

ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az önbizalom hianyom pont az evészavarom idején kezdődött,amikor 14 voltam

Átlag testsúly,155cm 50kg,és lefogytam 20kg.

Nem ettem

Utána bulimia,aztán rendbe jöttem.

Sosem voltam rendben magammal,és hiába eszek jól és edzek.

Egy idő után rendeződött,de ahogy ő elkezdett befolyással lenni rám azóta vissza estem.

Szuleim elváltak

Apával nem beszélek,anya pedig sosem értett engem,mindig meg kellett neki is felelni.

Van egy alkoholista mostoha apám,aki állandóan csesztetett és egy bátyám,aki kiskoromban vert.

Talán ez is az oka.

Volt férfi fobaim is egy ideig.

Úgy érzem újra bezarkoztam,de egy biztos,hogy ahogy írtad ebből tanultam.

Próbálok dolgozni magamon,naplót vezetek,lefoglalom a gondolataimat

Nagyon nehéz kizárni mások véleményét,mert bárki szól bármit,mindent úgy látok és ez persze csak a negatív véleményekre vonatkozni.

Akárhányszor kapok pozitív dolgokat,nem érdekel,úgy gondolom nem igaz

Nehéz dolgozni magamon,hogy végre büszke lehessek magamra,hogy szeressem magam

Köszönöm a hozzászólásod,végülis igazad van

ápr. 16. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Írok neked privátot, mert te is tudnál nekem segíteni.
ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, fiatal vagy még, előtted az élet. Hidd el elfog jönni az, aki szeretni fog téged. Sajnos a "legjobb barátom" majd full ugyanez volt, csak ő a mentális problémáira fogta. Borzalmas érzés, tudom, de hidd el, egy nap minden szép és jó lesz.

Keress fel pszichológust! Szerintem segiteni fog a problémáidon.

ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a blog az év vicce. Nem szereti azt akiről blogot ír, hát megcsalta. Nem jobb nálad akiről írja, csak azt élvezi hogy dicsekszik neked a bloggal, de alapja nincs mert mindenkit csal. Ez nem szerelem senki felé, inkább olyanokat nézz példának akik szeretik egymást, az ő blogja az inkább kabaré. Az ilyenek nem tudnak szeretni, valami kattanása van.
ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!