Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez betudható a kamaszkornak?

Ez betudható a kamaszkornak?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben vannak "morbid" gondolataim pl szeretem a horror filmeket és a vért szeretem bennük a legjobban olyan kielégítő látvány ahogy a vér folyik és ráfröccsen egy emberre pl. De olyanról is fantáziálgattam már hogyha beleütnék a tükörbe és a kezem tele lenne szilánkkal és a vér lefolyna a kezemen olyan szép lenne. De kérlek ne itéljetek el rendelkezem empátiával is (tudom nehéz elhinni) de pl ahol ilyen anya fia vagy lánya jelenetek vannak és érzelgősek azokon képes vagyok könnyezni de képes vagyok a szeretetre is csak nagyon nehezen kezdeményezek és emiatt nincsenek barátaim (Volt egy lány barátom de nem működött már a barátságunk és haragszom rá) barátságokra vágyok nagyon és a mély kapcsolatokra de azt érzem hogy megváltoztam az elmémben valami nem is tudom hogy fogalmazzak "nem úgy működik" mint régen agresszív lettem nem vagyok vidám és mint mondtam imádom a horror dolgokat (erről nem mondanék le).

ápr. 17. 21:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 éves vagyok és fiú.
ápr. 17. 22:03
 2/2 Psycho ***** válasza:

Lehet kamaszkor, de lehet más is, ennyiből nem lehet megmondani.

Előfordulhat az is, hogy a haragodat (benned fortyogó indulatokat) ilyen módon vetíted ki.

Önmagában már az a tény is, hogy ez kicsit megijeszt, hogy vajon normális-e, bizonytja, hogy nem vagy pszichopata :)

ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!