Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Autizmusból, menyi idő kigyógy...

Autizmusból, menyi idő kigyógyulni?

Figyelt kérdés
Nagyon, szeretnék már.
ápr. 18. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy egész élet.
ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyógyítható
ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebből nincs kiút.nem gyógyítható
ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Drága szíved.

Fogadd el magad. Te nem vagy kevesebb,mint bárki más a világon! Hosszú boldog életet kívánok neked!

/ Egyébként, mi az oka a kérdésnek?/

ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Én a tömött villamoson kaptam el az autizmust de 5 nap alatt kihevertem.
ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Maga az autizmus marad. Viszont egy csomó képesség megfelelő segítséggel fejleszthető. Például ha miután mindig a közösség peremén voltál, nincs gyakorlatod a szociális helyzetekben. Ezen azért sokat lehet segíteni.


Másrészt az autizmus talaján sokszor fejlődik ki szorongás vagy depresszió. Ezek is kezelhetők.


Hogy mennyi idő, az attól függ, hogy konkrétan mi a probléma. De mondjuk néhány hónaptól a néhány évig terjedő időtartamra gondolj. Utána se leszel "kész", időnként még szükséged lehet támogatára, a változó élethelyzetben új kérdések merülhetnek fel.

ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
4 vagyok. Érdekel, hogy miért vagyok le pontozva? 🤔
ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#8, az autizmus gyakran társul depresszióval. Szerintem nem ez a megfelelő hely rá, hogy ilyenekkel viccelődj.
tegnapelőtt 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!