Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet ez a 2mg-os...

Miért lehet ez a 2mg-os Rivotriltól?

Figyelt kérdés

Délben kell egy szemet bevennem,. amitől olyan 3-4 felé eléggé álmos leszek és ha tehetem , alszom is egy órácskàt. Viszont mikor megébredek vagy felalomban már ébredezek érzem, hogy remeg enyhén a felső testem, a karjaim, kézfejeim. Nagyon félelmetes érzés,és csak ehhez a gyógyszerhez köthető. Másnak vannak ilyen tünetei? Akkor voltam így, mikor terhes voltam és a huszonpàr héten reggel felébredtem (akkor semmit nem szedtem) és ugyanez a remegés volt aztán elmúlt a harmincadik héten.

És most hogy ezt a gyógyszert szedem újra érzem. És nem tudom mi lehet ez.



ápr. 21. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szedd tovább, és beszélj az orvosoddal.
ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretném szedni mert ez az egy gyógyszer segít csak. Csak ez a dolog zavar kicsit.
ápr. 21. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csökkenteni kell az adagot, vagy a 0.5 et kell szedjél vagy másfajta nyugtatót. Mindenképpen konzultálj az orvossal, ezt ajánlom. Ne legyen komolyabb bajod.
ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon félelmetes érzés

Csak ez a dolog zavar kicsit.

Most nagyon félelmetes,vagy csak kicsit zavar?

Próbálj meg csak felet szedni,vagy negyedet.Elég ütős cucc a 2-es Rivó.

ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!