Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérjek segítséget anyukámtól...

Kérjek segítséget anyukámtól vagy pszichológussal dolgozzak ezen?

Figyelt kérdés
41 éves vagyok, szorongással és depresszióval küzdök. Arra vágyom, hogy anyukám kisérjen el mindenhova, legyen mellettem, várjon rám otthon.... Elvigyen vásárolni és vegyen nekem ruhát meg fagyit. :) Úgy érzem ez lenne orvosság a szorongásomra.
ápr. 24. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológussal dolgozz ezen.
ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egészséges ember kamaszkorral leválik az anyjáról ilyen szinten. Nálad ez nem történt meg, ezért szakember segíthet.

Középút megoldás, hogy közös programokat csinálsz anyukáddal, ahol nincs anya-lánya szerep, hanem mindkettőtök egyenlő félként vesz részt a programon.

ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2es, azt hittem pont ugy lennék jobban, ha utólag bepótolnánk anyuval ami kimaradt regen... kicsit gyengeden bánnánk egymással, figyelemmel. Mindig düh és feszültség volt köztünk. Viszont most ugy erzem nyitott lenne ő is hogy kicsit szeretetben legyunk.
ápr. 24. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem az a módja, amit írsz. Már nem vagy abban a korban, hogy ez egészséges legyen. Máshogy is tudod pótolni ezt az időt. És azért javasljuk a szakembert, mert traumatizálódtál, ezért vannak lelki problémáid és helytelenül akarsz kompenzálni.
ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van már időpontom pszichológushoz... meg szedek szorongásoldót.
ápr. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!