Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek embergyűlölő vagyok?

Mit tegyek embergyűlölő vagyok?

Figyelt kérdés

Utálom az idegeneket. Utálom, hogy tömegközlekednem kell idegenek között. Utálom, ha mellém ülnek. Utálom, ha a metron félre kell állnom, mert valaki le akar szállni. Miért kedveskedjek idegeneknek azzal, hogy félreállok? Semmit nem tett nekem azért, hogy kedves legyek vele. Utálom, hogy nap mint nap látnom kell a savanyú banyákat meg gizikéket a vonaton, meg a kiégett 50-es férfiak képét.


Egyedül azt vagyok hajlandó elviselni, ha egy nekem tetsző nő van a közelemben, de előre engedni, kedveskedni neki sem szeretek. Nekik is passzívan vagyok inkább kedves, semmi túlzott udvariasság, de az motivál a félreállásra, hogy legalább látom a seggét. Ennyi.


Szerintem okkal van ez a gyűlölet. Egyrészt 27 évesen a munkahelyemen állandóan banyákkal meg gizikékkel vagyok körülvéve. És még a vonaton, meg metron szorosan mellettem állnak persze, hogy a lelkemben belül csaták zajlanak, hogy legszívesebben üvöltenék, örjöngenék.


A gyerekeket is rohadtul utálom és rohadtul idegesítenek.


Mi lehet ennek az idegengyűlöletnek az oka? Vlog csatornám volt, ahol sokat csesztettek, bántottak trollok, IDEGENEK. Talán ezért utáltam meg őket? Mert lehet pont ők azok akik csesztettek, akik mellettem ülnek tömegközlekedésen?


Igyekszem kerülni a tömegközlekedésen az olyan helyzeteket ezért, amikor udvariaskodni kéne. Viszont sokszor nagy a tömeg és nem lehet. Így olyanokat csinálok, hogy hisztisen, gyűlölettel teli arckifejezéssel veszem el a táskámat a mellettem lévő székről, hogy érezze az idegen, hogy semmit nem tett azért, hogy kedveskedjek vele. Vagy pl ha metron véletlen le kell nekem szállni vagy más akar, akkor is hasonlóan cselekszem. Sóhajtozok, fintorgok, gyűlölet ül ki rajtam. Belül viszont szétfeszít az ideg és legszívesebben üvöltöznék ilyenkor. Néha meg is teszem. Viszont azért, hogy ezt elkerüljem inkább bunkózok, mert az egy sokkal elfogadottabb megnyilvánulási forma. Jobb ötletem nincs, hogy hogy jelezzem másnak, hogy ő egy idegen és nem tett semmit azért, hogy kedveljem, udvarias legyek vele stb.


Akiket viszont ismerek, kedvelek és találkozok velük tömegközlekedésen velük teljesen jól elvagyok és nincs embergyűlöletem irántuk. De az idegeneket zsigerből gyűlölöm.



ápr. 24. 13:21
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A kalauzokat és a jegyellenőröket szintén nagyon gyűlölöm. Nem én vagyok az, akit keresnek. Megjegyezhetnék, hogy nekem bérletem van, a bliccelőket kergessék. Eszem ágában sincs egy kalauznak köszönni és a fejem se fordítom oda, hanem egy határozott mozdulattal odavágom hozzá a jegyem nagyon bunkó módon. Ugyanez a jegyellenőrökkel. Nekik még néha káromkodok is, hogy mit állnak itt, ha nem bírnak úgyse a tömeggel? Üldözzék a bliccelőket.
ápr. 24. 13:25
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy leengedsz valakit a buszról/vonatról baromira nem kedveskedés, hanem neked le kell engedned különben nem tud leszállni mert nem fér el tőled!! Ezért had ne neked kelljen már könyörögniük, hogy légyszike húzz az útból...

Fogadok ha kilöknének a vonatból mert nem mennél félre még neked állna feljebb!

ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
1. A kalauzok szerinted honnan tudják ki bliccel, ha nem nézik meg a jegyeket/bérleteket te nagyon okos????
ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy kocsit és a problémád megoldódik. Nem kell emberek közé sem menned.

Hogy mi lehet ennek az oka azt nem tudom, valószínűleg egy pszichológus segítene ebben.

Viszont a vlogger múltad és hogy ott bántottak nem elég ok ilyen fokú utálatra az meg, hogy szerinted ugyanazok az emberek ülnek melletted a buszon akik a múltban bántottak az hülyeség, üldözési mánia... valószínűleg senki sem ismer a tömegközlekedésen csak azt látják, hogy egy bunkó paraszt vagy.

ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy nap mint nap látnák és ugyanúgy bérletem van, a hülye is megjegyzi az arcom évek alatt már. Ahogy én is a rohadt kalauzok arcát. Nem én vagyok, akit keresnek. Félreállok én, de bunkón. Látni fogja rajtam, hogy nagyon nem szívesen.
ápr. 24. 13:54
 6/24 A kérdező kommentje:

Nincs jogsim és nem is akarok, nincs szükségem kocsira és az ahol én járok kocsival nehezen járható, mert mindig bedugul.


Régen mégis miért fért el mindenki és nem kellett ez? 10 éve, amikor még emeletes vonat se volt, csak a szuper piros, rohantam is az első osztályra akkor is. Na ez kellene. Ne kelljen nekem idegenekkel közösködni.

ápr. 24. 13:56
 7/24 A kérdező kommentje:

Talán az lenne a megoldás, hogy szexi nőket keresek mindig és melléjük ülök, de az se feltétlen jó, mert nem szeretek háttal ülni, meg ablak mellett szeretek.


Egyébként a kollégáimat is gyűlölöm, kivéve akiket ismerek és egy szobában vagyok velük, a többinek nagyon halkan köszönök és bunkón.

ápr. 24. 13:58
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
6. Ja értem mindenki más változzon, de te nem vagy hajlandó semmire... akkor költözz vidékre egy tanyára ott nem lesz senki.
ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem mindenki más.


Mi az oka annak, hogy 10 éve kényelmesen el lehetett férni a vonaton úgy, hogy nem is volt emeletes, most meg az emeletes is megtelik?


Ez a sors direkt csesztetése felém? Másra nem tudok gondolni.. miért akkor csesztet az élet sok emberrel, amikor embergyűlölő lettem, miért nem régen csesztetett, amikor nem voltam az? Mi ez a sorscsapás?

ápr. 24. 14:01
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9. Talán az az oka, hogy 10 éve még nem éltek annyian ott. Értem, hogy bunkó vagy, de azért használhatnád az eszed is.
ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!