Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pedofil vagyok f, 28. Hogyan...

Pedofil vagyok f, 28. Hogyan kezeltessem magam?

Figyelt kérdés
A totyogósoktól, a bölcsin és az ovin át, kb. alsósokig van érdeklődésem. 1-7 év

ápr. 25. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter
ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Bicskén van egy megüresedett hely :D :D :D



Na jó ez csak szar poén volt. Amúgy nyilván ebben a helyzetben az a teendő, hogy hatalmas akarattal és önuralommal megállod, hogy ne manifesztálódjon. Ugyanis nem a pedofil érdeklődés a bűn, az nem bűn, bűn a megvalósító pedofil cselekedet.


A másik pedig az, hogy a pszichiáter sem rossz tipp, de én első körben szexuálpszichológust keresnék meg, akik foglalkozik parafíliákkal. Ugyanis a pedofil irányultság inkább egyfajta fétis, parafília.

ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Pszichiáter. De őszintén, segíteni annyit tud, hogy vele őszintén tudsz beszélgetni. A szexuális orientáció nem változtatható meg. Elnyomni tudod magadban a késztetést a cselekvésre aztán annyi.


Láttam erről egy dokumentumfilmet pár éve. A pasi évtizedek óta járt pszichiáterhez és soha nem zaklatott egy gyereket sem. Elmondta, hogy valami elképzelhetetlen érzés a "normalis" emberek számára, mit él át, milyen az, amikor tudja, hogy nem szabad, nem helyes, tudatosan nem akarja, de nemmtud mit csinálni.

ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
kasztráltasd magad.
ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

"kasztráltasd magad."


Az meg van, hogy attól a vágy még megmarad?

ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabor49 ***** válasza:
mit lehet felizgulni egy 7 évesen nem is ertem megha 13 14 evest irtal volna akik már fejlettek
ápr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"mit lehet felizgulni egy 7 évesen nem is ertem"


Ezt mi, normál átlagemberek nem is érthetjük. Ez egy súlyos parafília és fétis. Nem ő döntött így. Különféle módszerekkel fel lehetne tárni, felhozni az okokat, hogy milyen elakadások vagy megrekedések vezettek ide, de ők is nagyon megszenvedik ezt. Tombolnak a hormonok és képtelenek egy egészséges szexuális kapcsolatot kiépíteni, mert a korosztályuk vagy csak legalább a nagykorúak már nem váltják ki az ingert belőlük.

És ha még tényleg jószándékú, tisztességes, felelősségteljes is az illető (ergo nem hagyja kiélni saját magának) akkor az milyen szar lehet műár..

ápr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképpen fordulj szakemberhez és ami még nagyon fontos: messziről kerüld el a pedofil közösségeket. Egyszer olvastam egy cikket, amiben arról volt szó, hogy a legnagyobb veszély az, hogy akiknek ilyen pafafíliája van, nem beszélnek róla, tartva a megbélyegzéstől, aztán bekerülnek neten olyan közegbe, ahol elfogadva érzik magukat és egymásban erősítik, hogy ez nem gáz, ki lehet élni nyugodtan. Éppen ezért szakemberek igyekeznek beépülni ezekbe a körökbe és megszólítani azokat, akikben még van kontroll és bűntudat és megmenteni azokat, akik menthetők.
ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 everlight ***** válasza:
Lépj be a fideszbe és 26 évig szabadon erőszakolhatsz gyerekeket mint a bicskei igazgató.
ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!