Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl agyalás ellen mit kell...

Túl agyalás ellen mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Kb féléve kezdődött, hogy történt olyan dolog amit nagyon nem szerettem volna. (Hányás, irtózom tőle, de már kicsi korom óta) azóta mindenbe bele gondolom….kreálok egy helyzetet az agyamban ami megtörténik pl: utazok a buszon ez eddig okes, majd bele képzelem, hogy baszki csak ne legyen hányingerem és ne hányjak a buszon, de nem csak a buszon, egyszerűen ha el megyek valahova suliba, ki a barátokkal akkor is bele képzelem magamat abba a szar helyzetbe! Ez miatt sajnos súlyos étkezési zavarom van ami a pszichológusnál mutatott ki egy teszt, ezzel teljes mértékben egyet értek, nem azért nem eszem, mert felek, hogy hízok, világéletemben hízni akartam, még általánosban sikerült is a 155cm-hez 55kg-nak lenni (akkor éreztem a legjobban magamat a bőrömben) most 44-43kg vagyok! Az éves azért nem megy, mert felek, hogy ki hányom vagy valami…tudom az ember csak úgy nem hány, de ez nem nyugatat meg! Amiért nem eszem rendesen, rendszeresen vannak rosszulléteim, szédülés hányinger stb….nagyon túl gondolom a dolgokat…egyszer rosszul lettem a zuhanyzóban és azóta remegek a félelemtől, ha kell mennem zuhanyozni, már pedig kell! A pszichológus elküldött pszichiáterhez…ott elvileg kapok étvágygerjesztőt és szorongás csökkentőt….nem tudom, nem hiszem, hogy jó dolog lenne a szorongás csökkentő! Nekem a legnagyobb bajom, hogy mindenben a rosszat latom meg! Vagy azt hogy biztos hányni fogok vagy azt, hogy rosszul leszek! Próbáltam mindent, zene hallgatás, biciklizés, haverokkal el menni erre arra, de mindig rám jönnek ezek a gondolatok és egyből rosszul leszek! Valaki aki járt már ebben a helyzetben és ki jött belőle! Hogy sikerült??

ápr. 28. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hányinger ellen kiváló gyógyszerek kaphatóak. Mi akadálya van, hogy esetenként bevegyél egyet?
ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szedtem egy ideig, de semmit nem hatott, de most komolyan :(
ápr. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!