Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira rosszul erzem magam...

Annyira rosszul erzem magam ok nelkul szomoru vagyok mit tegyek h jobban legyek?

Figyelt kérdés
Mindig visszaesek ebbe az allatopba h egyszeruen nagyon szomoru leszek es ertelmetlenek latok mindent bantanam is magam de nem szeretnem mert tudom nem old meg mindent viszont igy nem tudom ezt levezetni csak elturni h igy erzek.(Regebben bantottam magam akk az kicsit segitett ezen) Nem tudom mit tegyek h jobb legyen igazabol egyedul kene megoldjam mert amugy senkit se erdeklek meg ilyenek.Amugy 16 a korom ha ez szamit valamit

ápr. 28. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Tánciskola, lovaglás, úszás, küzdősport edzés, szabadulószoba, quadozás.
ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
65%
Depressziós vagy.Baratokat szerezz és járj velük el.Nevessetek hulyesegeken is és jobb lesz.Ilyen fiatalnak erre van szüksége.
ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez elég komoly probléma. Nem biztos, hogy egyedül ki fogsz tudni jönni ebből az állapotból.

Szüleid tudnak a problémádról? Ha nem, akkor mindenképp szólj nekik.

Van iskolapszichológus az iskolában? Ha van, akkor menj el hozzá, beszélj a problémádról. Ha nincs iskolapszichológus, akkor a védőnőhöz, háziorvoshoz, pedagógiai szakszolgálathoz is fordulhatsz.

Nem kell egyedül megoldanod! KÉRJ SEGÍTSÉGET! Menj addig, amíg találsz valakit, aki komolyan vesz.

ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hadjad már a pszichológust.... ilyen fiatalon minek a pszichologus?csak magányos....ennyi.Voltam pszichologusnal tiniként és csak a kedvem lett rosszabb hogy oda kellett járnom és a problémáimról dumálni, ő meg csak hallgatott és a szüleim ezért fizettek egy vagyont,pedig csak annyi kellett hogy elkezdjek nyitni az emberek felé és elkezdtem élni.Csak is te tudsz segíteni magadon...te is mered a fájdalmad és te tehetsz ellene.Mindent bele neked kérdező! Csatlakozz klubbhoz,menj sétálni, közösségbe,keress barátokat, nyílj meg, élj!:D
máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ha sikerült elkezdened nyitni az emberek felé, miután pszichológushoz jártál, akkor mégiscsak segített. Az értő hallgatás is gyógyít. Észre sem vetted, mégis úgy tudott kérdezni és hallgatni a pszichológus, hogy te magad rájöttél a megoldásokra. És ezzel a pszichológus el is látta a feladatát.
máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Dehogy azért nyitottam az emberek felé xd csak rosszabb kedvem lett tőle.Azt elkezdtem járni edzeni és ott baratkoztam össze az emberekkel.Ennyi a történet.Pszichologia mint tudomány egy érdekes és fontos dolog,de pszichológusnak lenni annyit tesz mint pénzt lehuzni emberekrol.
máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!