Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Egészen "kicsi" korom óta nagyon szeretnék egy legjobb barátnőt. Akivel bármit megbeszélhetek akire számíthatok aki mindig ott van nekem és én is neki, akivel jól érzem magam. De még sose volt ilyenem. Vannak barátaim de nem bízom bennük és tudom hogy kibeszélnek amikor nem vagyok velük rajtuk kívül alig van 1-2 ismerős barátnőm és ez annyira rossz mert folyton csak én vagyok itt magamnak.

Ez hosszú lesz de úgy szeretnék most kiadni mindent itt sírva. Másfél kib@sz*tt évig depressziós voltam annyira utáltam magam és úgy sajnálom hogy sz*tv*gdostam a testem, nem érdemeltem meg és bárcsak visszacsinálhatnám bárcsak mondhatnék pár bátorító szót az akkori énemnek hogy ne is gondoljon olyasmire hogy bántja magát most ott van egy csomó heg rajtam az anyukám is tudja és nagyon szomorú miatta hogy nem tudott róla akkor amikor még nem voltak ilyen mély h*geim. Úgy sajnálom de komolyan az oka a depresszi*mnak nem is tudom konkrétan mi volt talán hogy magányosnak és elveszettnek éreztem magam, nagyon nehéz volt az az időszak annyiszor gondoltam *ngyilk*sságra és többször is majdnem rávettem magam. Órákat sírtam éjjel nappal és üt*ttem v*rtem saját magamat. Már nem vagyok a régi, valami.. Valami megh*lt bennem. Ezek után végre jobban lettem és most még 3 szerelmi csalódás ért. Nem tudom mi a baj velem nem vagyok elég érdekes nekik? Vagy nem vagyok elég szép? Pedig én annak gondolom magam és minden nap próbálok jobb lenni, jobb ember de olyan nehéz ezt egyedül csinálni. Nem azt mondom hogy pszichológusra lenne szükségem az régen sem segített. Nincs jelenleg mentális problémám csak szükségem lenne egy, egyetlen egy barátra akire számíthatok. És a fiúk.. Én nem értem őket én nyújtok lelki támogatást, kedves vagyok nem hisztizek folyton velük akarok lenni de ha teret kérnek megadom eddig az összes fiúba akivel randiztam szörnyen szerelmes voltam és annyira fáj hogy bármit csinálok bármilyen kedves vagyok nem érdeklem őket. Nagyon jó barátnő lennék én egyszerűen nem értem mi a bajuk. Mindenki azt hiszi, a barátnőim is hogy egy h*lye r*banc vagyok ami egyáltalán nem igaz,sz*z vagyok. Nem akarom hogy azt higgyék r*banc vagyok. Nem is tudom hogy írjam le ezt a sok mindent. Csak szeretetre vágyok de a szüleimet ellököm magamtól. Nem tudom mit tegyek és hogy hol szerezzek barátokat mozduljak ki többet a házból? Azt mutatom hogy én vagyok a legtökéletesebb miközben rosszabb vagyok mint ők. És és ajj nem tudom mit csináljak. Annyira rossz ez csak boldog szeretnék lenni de őszintén boldog elegem van a kibeszelesekbol ezekből a hüly* f*szokbol akik maximum azért jönnek össze velem hogy képekért konyorogjenek elegem van az egészből, én mindent megteszek!

Én foglalkozok magammal itt vagyok a családomnak ha bármire szükségük van én én nem értem miért nem vagyok jó senkinek hogy miért nem akarnak megismerni és hogy miért nem érdeklem őket.

Nem tudom..



2022. aug. 4. 23:54
 1/5 A kérdező kommentje:
(csak így engedte kitenni hogy kitakarom a "csúnya" szavakat, nem tudom miért)
2022. aug. 4. 23:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Hali, én is eléggé egyedül vagyok és jól jönne egy barát. Ha gondolod írj. :)
2022. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit sem csinálsz rosszul akikkel eddig bat@tkoztál azok voltak seg*fejek
2022. aug. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány
2022. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(4 - es ) ès emiatt nem tudsz megnyílni rendesen , kètelkedsz mindenkiben . Pedig legbelül magadban kételkedsz.
2022. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!