Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel hogy alig...

Hogy dolgozzam fel hogy alig látok?

Figyelt kérdés

Erősen rövidlátó vagyok, erős különbséggel a két szem között, ami miatt nincs 0-ra korrigalva, plusz zavarja a latasom is eléggé. Eleve zavar az is hogy ennyire rosszul látok,de így még rosszabb. Egy nyomoreknak erzem magam, semmi önbizalmam ahogy pislogok ki a vastag lencsék mögül. Hogy lephetnek ezen tul?

Kontaktlencse műtét nem opció


máj. 10. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Anyu egyik szemére tompalátó. Lencsével se tudja elolvasni a legalsó sort sem. A jobbik szemével lencsevel csak az alsó 3 sort nem látja. Neki nem okoz gondot a 2 szem látáskülönbsége.
máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
11: Az okoz gondot, mikor a két lencse közt nagyon nagy dioptria-különbség lenne. Mert olyat nem lehet, nem tudja az feldolgozni a különbséget. Olyankor úgymond közelíteni kell egymáshoz a két lencse dioptriáját.
máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem nincs ilyen nsgy különbség. Az egyiknél a dioptria nagyobb és kisebb a cilinder, másiknál fordítva. Az alsó 4 sort nem látom szemüveg nélkül. De csak ritkán használok szemüveget mert most nem monitor előtt dolgozok. Azt csak szemüveggel látom.
máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom van e tompalátásom,mert optikus szerint van, viszont nem okoz gondot a 3d filmek nézése
máj. 11. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!