Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen elegem van az emberek...

Teljesen elegem van az emberekből, a folyamatos erőltetésből, kihasználásból, pszichés bekebelezésből. Más is van így?

Figyelt kérdés

Úgy érzem kezdem utálni az embereket, emberi kapcsolatokat mert mindenhonnan árad a kihasználás, rád akarnak tukmálni valamit, lenyomni valamit a torkodon mert nekik ez jó, vagy egyszerűen csak nonstop pakolják a privát problémáik sztorijait, nyomás alá helyeznek…

Szívem szerint visszavonulnék egy barlangba kb. 5 emberrel akiket szeretek és mindenki más meg elmehet a…

Telefonon tukmálnak biztosítást, szavazattal üldöznek, ajánlhatom az akciós samponunkat?,MLM ismerősök, ingatlanos hogy bízzam meg őt, kollegák a legszarabb feladatok átdeponálásával bepróbálkoznak, netes csalók, irigység, edzz keményebben no pain no gain, oszd meg az oldalam légyszi, kéretlen tanácsok…

Utálom az embereket.


máj. 11. 10:09
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Léteznek ilyen indiai vallások, kultúrák, amik pont ezekre nyújtanak megoldást. A másik, hogy hagyd a fenébe, mit foglalkozol ezekkel? Engem kb. 3 havonta hívnak fel ilyenek miatt, na és, megmondod nem kell és kész, ennyi.
máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

*Eddz

(Elírtam, bocs)


Kb heti 3-4 idegesítő emberbe belefutok, régen ez havi 1 volt

Mintha osztódással szaporodnának:))

illetve régebben max idegenek próbálkoztak be kihasználással stb., de lassan már a közvetlen környezetem is ennyire kellemetlen emberekkel/helyzetekkel van tele..

máj. 11. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezeket blokkold le.
máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!