Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Durván remegek ha felzaklatnak...

Durván remegek ha felzaklatnak, normális?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudtam hova sorolni a kérdést ezért ide írom.


Mindig, amikor valamilyen szorult helyzetbe kerülök, felzaklatnak, vagy összeveszek valakivel, akkor rettenetes remegés jön rám, szó szerint olyan durván, hogy rángatózik az egész testem, és kiesik a telefon is a kezemből, ha éppen próbálnék beszélni valakivel olyankor.

Az egész testemet fagyos hidegnek érzem, még a legmelegebb időben is, nem tudom, ez mi lehet.



2021. dec. 9. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ez nagyjából teljesen normális.. akkor kell aggódni ha kisebb apróságok is kiváltják.
2021. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg nem felizgatni magad, ezt hívják önuralomnak. Egyébként stressz hatására megemelkedik a mellékvesék adrenalin termelése és ez okoz izomgörcsöket, izomremegést.
2021. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj pszichológushoz. Az ilyen mértékű egyáltalán nem normális, hogy ilyen mértben nyilvánul meg, ha valaki felzaklat.


"szó szerint olyan durván, hogy rángatózik az egész testem, és kiesik a telefon is a kezemből, ha éppen próbálnék beszélni valakivel olyankor."

2021. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kóros. Az adrenalin csinál ilyet, csak nem mindenkinek egyforma erősen. Én ha fáradt vagyok ÉS kicsit fázok is, ÉS ideges is leszek, akkor szoktam remegni. De pl pánikroham alatt mindig megremegősödök.
2021. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!