Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Marihuána leszokás után...

Marihuána leszokás után hogyan csillapitható a vágy?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt férfi vagyok. Gyerekkorom óta szorongok, használtam másfél évig füvet,nem napi rendszerességgel,de azért elég rendszeresen heti többször. Úgy éreztem élek,olyannak kell lennie az életnek. Viszont anyám aggódott és én is éreztem hogy ha nincs fű egyre fakóbb minden ezért 2023 nyár végén letettem. Viszont a megvonás depressziót okozott, és extrém szorongást,olykor pánikszerű érzést. Azóta kaptam antidepresszánst és antipszichotikumot,illetve pszichologushoz is kaptam időpontot. Hogyan nyomhato el,potolhato a fű iránti sovargast? Felismertem hogy rossz utohatasokat okozott, viszont úgy érzem az a konnyedseg erzes, és hogy érdekes a világ, teli lehetőségekkel' nagyon hiányzik,egy űr van bennem

jan. 29. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Üdv a felnőttek között! Kezd el építeni az életedet és változni fog minden.
jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
az antipszichotikum rosszabb a fűnél.
jan. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%

Te nem leszoktál, hanem átszoktál másra: mással pótoltad -kevés sikerrel-a fű okozta hiányérzetet. Ez nem volt jó ötlet. Most sóvárogsz a fűtől kapott érzésekre. Nem kellett volna gyógyszert szedni, anélkül kellett volna letenni: egy darabig rossz lett volna, de nem kerültél volna ördögi körbe. Most már a segítségül kapott gyógyszert is mással pótolnád, hogy a régi hatást megkapd...

Tudomásul kellene venned, hogy drog nélkül nem nagyon lehet drogos hatást elérni, marad a szimpla hétköznapi élet. Ami sóvárgással, depresszióval is jár, azért nem kell rögtön valamit bekapni, csak elviselni, amíg jobb nem lesz. Esetleg életcélt keresni, és küzdeni érte. Jó hatással lehetne, ha sportolnál, fizikailag kimerítenéd magad: ha rádtör a sóvárgás fuss pár km-t. A pszichoterápia lehet, hogy jót tesz.

jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
3-as,a sport megvan.az is kerülhet depressziós állapotban akinek van életcélja. És van az a szintű állapot amikor kell átmenetileg a gyógyszer. Ne haragudj de látszik hogy fingod nincs a témához. Mindenesetre köszönöm hogy valamicskét azért próbáltál okoskodni
jan. 31. 15:25
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
nekem az idő segített, 1 év után 100%-osan leváltam róla
jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
4, pedig teljesen jót írt a 3. válaszoló. Nem hisztizni kellene hanem gondolkodni. De keresd csak a könnyebb utat, te vagy önmagad ura. Ja, nem.
febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ugyanaz írta a 4-est és a hatost . Magadat fenyezed 😂
febr. 1. 21:06
 8/24 anonim ***** válasza:
Remélem, visszajön még a 4-es. Utána mindketten értékelünk egy választ, én leszek a 68%-os hasznosnak ítélő. Látom, tényleg vannak gondjaid... :)
febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Most nézem, te vagy a 4-es. Akkor most te én vagyok, vagy most akkor mi van? :)
febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A 4-est a kérdező írta az én 3-as válaszomra.

A kérdező azt feltételezi, hogy a 6-ost is én írtam, azért, hogy "fényezzem magam"


Valamiért úgy gondolja, hogy fényezésre szorulok...:(

febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!