Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van-e értelme az ember életéne...

Van-e értelme az ember életének, amikor már teljesen egyedül maradt, az emberek kerülik, mert lúzernek/csodabogárnak tartják (emiatt barátai sincsenek), a nők lenézik, mert nem elég menő és sármos, és már nem érez magában semmi értékeset?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Eddig sem volt, mert nem adtál értelmet a saját életednek, külsöségektöl tetted függövé.
2023. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ne haragudjatok, már bánom, hogy kiraktam ezt a kérdést. Lehangoló is, és teljesen értelmetlen is. Ne válaszoljatok rá. Nem segélykiáltás, nem figyelemfelkeltési kísérlet, (és nem, nem nem leszek öngy. sem... az a gyengék menekülő útvonala volna)... csak időnként mélyponton érzem magam, de sosem lehet tudni, hogy mit hoz majd a jövő. Új életcélokat próbálok találni ami értelmet ad a holnapnak is. Ennyi. Emelt fejjel előre.
2023. júl. 31. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

1


Azert ne alszentkedjunk mert kb. mindenkinek a kulsosegek a fontosak plane ma insta, facebook, tinder stb... Ezek nelkul el lennenek lelkileg veszve azt se tudnak milyen nap van. Ha meg barkit gunyolnak meg leneznenk, ignoralnak meg ilyenek hogy a francba ne menjen rossz iranyba fejben? Te kommented olyan mintha egy buddhista lennel hogy megkaparincsad a nirvanat.


teljesen jogos a kerdezo problemaja

2023. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok, ès èn sem tudom a választ.. Azt hiszem, nekem csak azokért az èlőlènyekért èrdemes èlnem, akikért felelősséget vállaltam.
2023. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyèbkènt, az öngyilkosságra még sosem gondoltam így, ahogy írtad. Én valahogy úgy érzem, hogy méltatlan hozzám màr ez az èlet, ès ez az egyetlen megoldàs erre, de mègsem teszem meg.
2023. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van èrtelme.
2023. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, ezeken kívül is sok jó dolog van az életben. Nekem pl sosem voltak fontosak az emberi kapcsolatok, mármint a barátság szintjén. Sok ember van aki hatással van rám, fontos nekem, de nem baráti a kapcsolatom velük. Megtaláltam azokat a dolgokat, amik érdekelnek és lekötnek.
2023. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!