Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kivagyok borulva, mit tehetnék...

Kivagyok borulva, mit tehetnék már?

Figyelt kérdés
Augusztus óta sorra szivat az élet és egyre rosszabbul vagyok nem tudom mihez kezdjek. Szakemberre nincs lehetőség egy emberrel tudtam beszélgetni problémáimról de az is csak úgy szó nélkül random hátat fordított és magamra hagyott szó nélkül. (nem partner volt vagy ilyesmi). Itt gyakorikerdeseken nem akarok randomokkal privátban beszélni, de egy két jó tanácsot elfogadnék hogy kihez tudnék fordulni.

máj. 23. 16:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem magamra hagyott azzal nem voltam párkapcsolatban vagy ilyesmi. De tök fura hogy mindig mondogatta hogy bármikor számíthatok rá és csak úgy egyedül hagyott pedig nem is csináltam semmi olyat.
máj. 23. 16:08
 2/5 Kólauborkával ***** válasza:
8%

Most tippelek: szerintem ellenkező nemű volt és rájött, hogy nek fogod viszonozni egyetlen érzelmét sem.

A többire meg azt tudom mondani, hogy mindenkinek listát lehet készíteni a problémáiról, kezd el a legégetőbbekkel, de a végére úgy sem jutsz el soha…

máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja az ilyen mindig számíthatsz rám, segítek bármiben barát nekem is pipa, egy hónapja nem keresett, tojik a fejemre, mert párkapcsolata lett....
máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 hiába írtam neki, hiába kerestem ignorál vissza sem köszön. És ezt mind szó nélkül, indokolatlanul úgy hogy pár napja még jól elbeszélgetünk.
máj. 23. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"vissza sem köszön" - Akkor felejtsd el. Bunkó. Ne írj többet neki, ne keresd, ne is akarj tőle/vele semmit.

Sokan vannak, akik örülnének neked, csak talán nem is tudnak rólad.

Kérlek, mondd el, mitől vagy kiborulva.

máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!