Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz járok 40fölött...

Pszichológushoz járok 40fölött vagyok, gyerekkori trauma feldolgozás,amiről nem is tudtam, annyira elzártam. Depresszió is. Normális reakció ez tőlem, vagy csak a helyzet hozza most?

Figyelt kérdés

Nyár óta vagyok rosszul. Anyám eszre vette , hogy valami megváltozott , de nem nyitja rám az ajtót. Egyedül vagyok 3 gyerekkel. Szóval jön a szülinapom. Sose vett nekem tortát. Most felhívott, hogy milyen tortát szeretek, mert nekem is vesz, mindenkinek vett. Tesómnak évek óta csinál vagy vesz én mindig kimaradok. Egy telefonhívással el van rendezve. Szóval egyből az jutott eszembe, hogy a fenébe azt se tudja milyen tortát szeretek. Meg milyen meglepetés ez már. És mondtam, hogy nem kell nekem torta. Persze ebből sértődés. Én teljesen mást terveztem a szülinapom napján, egy boldogabb létbe térést. Na ez tovabb segitett. Kár volt felhívnia.

Tehat rossz vagyok, hogy nem mondtam milyet szeretek?


máj. 27. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Neked se jó semmi, bakker.
máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

"Tehat rossz vagyok, hogy nem mondtam milyet szeretek?"


Nem rossz vagy, hanem egy feleslegesen balhét generáló személy.

máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pszichologus mit mond?

A 3 gyerekkel ugyebar nem teheted meg, hogy "boldogabb letbe tersz". Anyadat hanyagold, koncentralj arra, h jobban legyel. Esetleg gyogyszer felmerult mar?

máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az a baj azt érzem nekik jobb lenne nélkülem. Persze küzdök, de egyre erősebb az érzés.

Anyámat én nem keresem de ez ujra balhe lesz. Nekem nem kell így torta sőt el se jöjjenek . Csak mert most megszólalt a lelkiismerete vagy mi. De ezt ő nem nyeli be h ellent mondok.

Vmi vagy szívből jöjjön vagy sehogy. Azt aw tudja mit szeretek....a legutolso szomszédom ízlését is tudom..

máj. 27. 13:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Hat kuzdj a gondolat ellen, mert ez hulyeseg. Es ha anyadhoz kerulnenek, aztan ugyanazt kapjak esetleg, amit te? Pszichologus ismeri ezeket a gondolataid?
máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Legutóbb beszéltünk erről, szégyelltem neki mondani, hát ő kimondta. Mindig momdja a feladataimat es hogy minél nagyobb legyen a távolság a nagyszülőtől. De így kva nehéz elni. Iszonyúan nehéz. Mármint a gondolatokkal, az érzésekkel , a hiábavalósággal, jelentéktelenséggel.....nem bírom már. Erre jön a képmutatás aminek ha nem állok elebe jól megkapom megint. Ha hagyom magam csak rossz nekem mert utálom az egészet. Nem lehet a múltat semmissé tenni.
máj. 27. 13:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Pszichiater nem merult fel?
máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem
máj. 27. 14:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyogyszerparti, de van az az allapot, amikor kellhet.
máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Két egyszerű kérdésem van kedves kérdező!

Anyukádnak miért kéne rád nyitnia az ajtót 40 felett?


Milyen felelőssége van Anyukádnak abban,hogy neked 3 gyermeked van?

máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!