Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetek olyan, mint régen?

Hogyan lehetek olyan, mint régen?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Gimiben nyitott, könnyen ismerkedő, barátkozó lány voltam, aztán lett egy barátom 11.-ben és akkor kezdtem el bezárni a kaput magam és a többi ember között. Persze ez akkor a szerelem miatt volt, csak vele voltam stb. A kapcsolatnak vége szakadt, 19 éves koromban ért pár nagyon rossz dolog, és depressziós lettem (családi gondok javarészt), amiből mostanra éledtem fel igazán. Csakhogy azon kapom magam, hogy nem szívesen beszélek új emberekkel, sokszor vagyok nyűgös és rosszkedvű. Van pár barátom, amiért persze hálát adok az égnek, mert sokaknak nincs olyan ember, akinek elmondhatnak mindent, nekem két ilyen barát is adatott, de szeretnék újra nyitottabb lenni az emberekkel. Fesztiválon is voltam a nyáron, egyedül, mert a barátaim nem tudtak eljönni, és ott sem ismerkedtem. Az érdekes viszont az, hogy nem éreztem magam rosszul magányosan, de mégis bennem volt egy furcsa érzés, hogy "remete" vagyok. Néha járok csak el szórakozni, mert nem találok olyan helyet, ahol igazán jól tudnám érezni magam. Hogyan változzak vissza azzá a barátkozós lánnyá? Nem a felszínes barátokat hiányolom, hanem azt a kommunikatív kapcsolatkötést és szertelen beszélgetéseket.
2010. nov. 1. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehetsz olyan mint régen, változnak az idők, változnak az emberek. barátkozósabb az lehetsz, bár én abban sem vagyok biztos hogy ez akaratlagos szabályozás alatt van.
2010. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napi minimum 500 mg B1 vitamin, 1000mg C, Kalcium 1500mg, Magnézium 750mg, de nem gyógyszertári, ott nem is kapsz ilyen mennyiségeket. Az emberek gyakran szenvednek vitaminhiányban, mert a táplálékok utján már nem tudunk hozzájutni a valóban szükségeshez. A fenti tápanyagok hiánya okozhatja az emlitett lelkiállapot-változást, egy próbát megér. Én a DR Lenkeit javaslom, és ezt nem a reklám miatt mondom, nem tartozom oda, csak nagyon jók a tapasztalataim. Olvasd el a Cenzurázott egészség cimü könyvét, és már attól jobban leszel, hogy tisztábban látsz.
2010. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!