Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinra alkohol? Ha csak...

Frontinra alkohol? Ha csak reggel vettem be felet a 0,25-ösből nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Két hete szedek 0,25-ösből felet reggel-este. Ma este buliba megyek, ahol innék alkoholt. Úgy gondoltam az esti adagot kihagyom a frontinból, az jó megoldás lehet?
2010. nov. 5. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem úgy szokták mondani hogy ha tervezem hogy iszok , aznap egész nap ne vegyek be belőle , de 0.25 az nem túl sok , lehet elég az estit is kihagyni

mondjuk attól is függ mennyi alkoholt fogsz inni , de ennyitől tényleg nem lesz semmi bajod , max kicsit álmosabb leszel

2010. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ki a holnap reggelit is!
2010. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végülis az alkohol is nyugtató hatású, elvonási tüneted biztos nem lesz, hagyd ki az estit mindenképp, a gyógyszernek kb 7 órás a hatása.
2010. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kihagytam a ma reggelit is.. Azért megjegyzem 3 pohár pezsgőtől totál kész voltam így is!
2010. nov. 6. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Én mindig ittam rá, nem lett semmi bajom :D
2010. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!