Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Folyamatosan jár a...

Segítség! Folyamatosan jár a fejemben az öngyilkosság. Mindig mondogatom h nem lehet ilyet csinálni, meg hogy nem akarom. De hiába, mindig itt a gondolat. Mindenről eszembe jut, pl. egy késről. Félek h hülyeséget csinálok. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

pedig sok mindent várok még az élettől. De vhogy nem tudom kitörölni ezt. Kb fél éve

17/F


2010. nov. 18. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kényszergondolataid vannak, ez a késes dolog arra utal. Keress fel egy orvost, pszichológust. Ezekben a gondolatokban az az ijesztő, hogy azt hiszed meg fogod tenni és nagyon félsz, pedig valójában sosem teszed meg.
2010. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehet, ha elmegy egy vonat, akkor is eszembe jut h mi lenne ha elé ugranák. Sőt, az hogy ugorjak elé. Erős impulzusokban jön rám ilyen.
2010. nov. 18. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg keress fel szakorvost, míg valóban nem csinálsz ostobaságot. Nehogy a gondolatod legyőzze az akaratod!!!
2010. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tudom, hogy mit érezhetsz, énrajtam is valami hasonló tünetek vannak, igyekszem nem ilyeneken gondolkodni, de folyamatosan bőgő rohamaim vannak, meg ilyenek..:S
2010. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a cipőbe járok sajnos, de próbálok erőt meriteni a környezetemböl , mikor ilyen gondolataim vannak mindég arra gondolok mekkora fájdalmat okoznék ezzel a páromnak a családomnak és nem teszem meg. Tudom hogy nem könnyü de ha megteszed nem csak magadat de a családodat is romba döntöd és ezt gondolom nem akarod...
2010. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nagyon nem. Meg ezzel semmi sem érne véget. A túloldalon folytatódna.
2010. nov. 18. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:

"Félek h hülyeséget csinálok. Ez mitől lehet?"


Nem fogsz hülyeséget csinálni, ez biztos. Ezek kényszergondolatok. Menj pszichiáterhez, vannak erre egész hatásos gyógyszerek.

2010. nov. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kényszeres gondolat, ezzel voltam kórházban. nyugi, lehet gyógyítani.
2010. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Nyugtató azért. :P. Jó hétvégét!!
2010. nov. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!