Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongástól való szorongás?

A szorongástól való szorongás?

Figyelt kérdés
Más is volt így? Hogy attól félsz, sohasem fogsz meggyógyulni, soha nem leszel olyan, mint régen? Már-már pánikolsz! Hogy egyszerűen nem tudsz másra gondolni? Próbálom már mindennel elterelni a figyelmem, de nem megy. Sajnos a melóm is olyan, hogy szinte egész nap egyedül vagyok, és van időm agyalni! Bevált módszer? Gyógyszeren kívül, mert nemsokára babát szeretnénk!
2010. nov. 22. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
a szorongástól való szorongástól való szorongás szorongása?
2010. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak gyógyszerrel ment, bár én is szeretnék babát. Egy darabig szedem, míg helyrejövök, aztán leállok vele, vagy helyettesítem vmivel, ami mellett lehet babát vállalni. Meg kell beszélni egy orvossal mi az, amit lehet terhesség alatt is szedni, van ilyen, hallottam róla. Sok boldogságot a babához :)
2010. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy a szoptatás alatt nem ajánlott szedni semmit, bár pontosan ezt is orvos tudná megmondani, nem tudom, akkor hogy lesz, de van olyan kisgyerek, aki nem fogadja el az anyatejet, volt egy ilyen barátnőm, és teljesen egészséges kisgyerek lett belőle, pedig nem ivott anyatejet. Mindenesetre szorongásos állapotban nem szabad gyereket vállalni, muszáj valahogy kezelni a dolgot.
2010. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint a barátnőm gyereke lett egészséges, mindhárom választ én írtam, bocsi, hogy így sikeredett :)
2010. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!