Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a félelmektől/ szorongástól?

Figyelt kérdés
Az élet különböző kihívásaitól való félelemre gondolok elsősorban.
2011. febr. 22. 10:05
 1/5 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok!!! Félek mindentől, állandóan stresszelek és a gyomrom görcsöl .....
2011. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is félős, aggódós vagyok.

Azt vettem észre, hogy van aki az, és van aki annyira nem, hogy el sem tudja képzelni, hogy mi lehet a probléma.

Írtam ki én is olyan kérdést, amitől egyfajta megnyugvást vártam, de annak ellenére, hogy kaptam tippeket, nem tudom magamévá tenni.

Lehet, hogy tényleg valakinek figyelnie, intézkednie kell, hogy minden jól menjen.

Itt a kérdés, ha érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Nyugi, lehet hogy a helyzet nem is olyan vészes, mint gondoljuk?! Lehet, hogy nélkülünk is ugyanígy működik a világ. :)

2011. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Akár egy meditációs terápia is segíthet; de létezik konkrét segítség is. Ha komolyan szeretnél megszabadulni a szorongásodtól, félelmeidtől, akkor írj egy privit, és megírom, miben tudnék segíteni neked.


Szép napot; üdv:

ParlanDo

2011. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utsó

és te hogyan is tudnál segtíeni bárkinek is??

azért kíváncsivá tettél

2011. febr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetgyógyász vagyok. Miért kérdezed?
2011. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!