Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék megszabadulni...

Hogy tudnék megszabadulni kényszergondolataimtól?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítenek már, eléggé elrontja a napjaimat is , de pszichológushoz sajnos nem tudok elmenni jelenleg

Sport , hobbi stb próbálkoztam már de végig az eszembe van :S


2011. márc. 29. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem írtad, mik azok a gondolatok, melyektől nem bírsz szabadulni. Mikor jönnek elő?
2011. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz elmenni pszichológushoz?
2011. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

több is van , de ami a legjobban idegesít az hogy attól félek álmomban csinálni fogok valami hülyeséget, alvajárva vagy valami , múltkor is hallottam tv-ben hogy álmában megölt valakit egy férfi és másnap nem is emlékezett rá (ébren sosem tennék ilyet , de félek hogy álmomban nem tudok magamról :S)

és emiatt már alig merek aludni , pár hónapja tényleg a minimálisat alszom

(amúgy nem vagyok benne 100% biztos hogy ez kényszergondolat , de nekem olyannak tűnik)


és hogy miért nem megyek pszichológushoz , hát pénzem nincs , a TB-s meg nálunk elég bunkó , egyszer voltam de azóta nem is mentem többet

2011. márc. 29. 16:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
23 , agyilag kb a fele :P
2011. márc. 29. 17:05
 6/11 A kérdező kommentje:
igazából fordítva is igaz , attól is félek hogy mások ölnek meg amíg alszok :D de ez már inkább csak a paranoiám
2011. márc. 29. 17:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Sokat vagy egyedül? Van olyan személy a környezetedben, akire számíthatsz, aki meghallgat, ha szükséged van rá?


Mikor jönnek ezek a félelmeid? Folyamatosan, rendszertelenül vagy hozzá tudod kötni valamilyen eseményhez, történéshez (pl. stressz, sikertelenség stb.)?

2011. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát sokat vagyok egyedül igen , és folyamatosan na jó az azért túlzás de nem az hogy ideges leszek és akkor
2011. márc. 29. 20:39
 9/11 A kérdező kommentje:

na jó szóval ezt nem fogalmaztam meg valami jól , inkább esténként mielőtt lefekszek , de nappal is néha be be ugrik a fejembe

de nappal más szokott inkább : "nem kapcsoltam le a gázt" , megnézem 10x aztán megnyugszok :D ilyesmik , csak ezek azért más mert meg tudom nyugtatni magam

2011. márc. 29. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért csak keresned kellene szakszerű segítséget, mert úgy nagyobb eséllyel múlna el a problémád!
2011. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!