Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hatása van, nyugtató,...

Milyen hatása van, nyugtató, plusz alkohol?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, kiütném magam, vagy legalábbis berúgnék , kicsit kikapcsolni magam, nem bírom a folyamatos szorongást. Járok pszichiátriára.
2010. nov. 23. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hatása?Esetleg halálos vérnyomáscsökkenés...

Nos,ha ennyire szorongsz,javaslom,hogy a pszichiáter által felírt gyógyszert szedd,ha nem hat,irass másikat.Az alkoholt pedig hagyd a francba,nem fogja megoldani a problémád,de teljesen tönkreteheti az életed.És csak még jobban fogsz szorongani a hiányától,ha épp nem ihatsz,na meg a tudattól,hogy alkoholista lettél.

2010. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne próbáld ki, súlyos függőséget okoz, én majdnem belehaltam..
2010. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sikerült egy ilyen kombóval olyan önkívületbe kerülni, hogy tízszer olyan rosszul voltam utána lelkileg, mint előtte. A fizikai rosszullét meg a másik fele, azt hittem, sosem marad meg bennem egy pohár víz se..

Szóval, hidd el, ettől nem lesz jobb egy hangyányival sem!

Megkérdezhetem, mi a bajod? Hátha eszébe jut valakinek egy konstruktívabb megoldás is!

2010. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de hosszú és bonyolult a dolog. Úgy érzem valami megváltozott, az agyamban, a napi közérzetem sokszor elviselhetetlen, sok fura dolog, amit hosszú lenne leírni, még csak 2 hete szedem a gyógyszert, kitartó leszek és kivárom a hatását.
2010. nov. 23. 19:58
 5/5 anonim válasza:
35%
Én valamelyik nap k*rva jól éreztem magam tőle! Olyan jól berúgtam! ittam, meg rávettem 4 szem frontint (elég gyenge hatású nyugtató) nekem nagyon bejött, persze ez ember függő! lehet te rosszul lennél tőle, nem lehet kiszámítani!! de ha legközelebb lesz valami partitájm, sztem én használni fogom!!
2011. febr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!