Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsa vagyok? Furcsán gondolk...

Furcsa vagyok? Furcsán gondolkodom? Torzak a gondolataim?

Figyelt kérdés

Mikor várok a zebránál, és jönnek ezek a milliós kocsik mindig jól megnézem ki ül bennt és az jár a fejembe, hogy "bárcsak beülhetnék melléd, csak egy körre, és elmondanád nekem, őszintén megosztanád velem, hogy hogy csináltad hogy én is megcsinálhassam".

(Pénzről beszélek.)


2010. nov. 26. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha Maseratiban ül az illető normálisan gondolkodsz.

De ha trabantbant akk eléggé furcsa.

18/F

2010. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
BMW, Mercedes, Volvo, Audi, újabb Peugeot szóval min. olyan 3-4 milliós kocsiról beszélek...
2010. nov. 26. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodsz furcsán,csak én a Zsigulikkal vagyok így.
2010. nov. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tessék?
2010. nov. 26. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Akkor én még sokkal durvább vagyok nálad :)
2010. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miért lennének torz gondolataid? engem is érdekelne honnan a fenéből van ezeknek pénzük. én azt is megszoktam jegyezni ha iphoneja van valakinek. jol megy nekik...
2010. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ht ha egy szőke plázacica csaj vam egy Merciben akk. azon nm kell sokat gondolkodni h honnan van neki :/
2010. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!