Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 56 éves leszek, pár éve...

56 éves leszek, pár éve gondolkodom az arcplasztikán. Ha tükörbe nézek arra gondolok: ha akarom ezek a ráncok szépen eltűnnek. Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom hogy butaság. Ha nem extrém módon vagy ráncos/nyúlt meg esetleg az arcbőröd, akkor miért plasztikáztatnál? Az emberi élet velejárója, hogy változik az arc, a test. Semennyi plasztikától senki nem fog újra 20 évesnek kinézni. Egy plasztikázott arcú 56 éves sem. Úgy fog kinézni, mint egy plasztikázott arcú 56 éves. Csodák nincsenek, de nem is kellenek.

A ráncoktól függetlenül vannak nagyon szép idős emberek (te még messze nem vagy idős!!!). A plasztikai műtét mebváltoztatja az arc karakterét, ez nem mindig jó.

A párom régebben (pasi létére!!!) botox kezelést vett. Ő elégedett volt, mert kisimultak a ráncai. Én majdnem megőrültem, mert a szeretett arc helyett egy lárva arcú zombi benyomását keltette. Vagy fél év volt, mire elmúlt a hatás, alig vártam. Azóta megbartákozott a ráncaival, nem foglalkozik velük. Hidd el, nincs azokkal baj.

Szerintem beszélj erről a társaddal, és közösen döntsetek. De jól gondold meg, és elsőre valami olyat válassz, ami nem végleges. A botox erre éppen megfelel.

2010. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van. Szóval azért egyet ne feletsünk el. A természetet nem lehet megváltoztatni. Hiába plasztikáztatod magadat, ugyanúgy 56 éves leszel, semmivel sem fognak jobban felfigyelni rád a férfiak.
2010. febr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az arcod plasztikáztathatod,de a kezeidet nem.Az úgyis elárulja a korodat.A "lárva" arc pedig nem is szép.
2010. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én sem plasztikáztatnék.

Vannak azonban trükkök. Egy új frizura választás.

Esetleg, ha nem vagy ősz, sötét a hajad, akkor lehet világosítani, az lágyítja a vonásokat.

Létezik arctorna.

Azt mondják, a ráncokkal az ember természete jelenik, meg. Tehát, ha derűs, akkor olyan ráncok.

2010. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Honnan gondoltátok, h nő vagyok? :))Meggyőző volt, amit írtatok... talán egy botoxot megpróbálnék.

másrészt az én helyzetem - talán - kicsit különleges:

Megőríztem a lánykori alakom, súlyom karcsúságom... fiatalos mozgásom, sportolok a mai napig - megnéznek még mindig... fürdőruhában is. Én vagyok akit hátulról akár huszonévesnek látsz - aztán az arcomba nézel: öregasszony. A kezem is persze... az arcomhoz illő.

Néha persze éppen ezt élvezem: az elképedést, a furcsálkosást.

2010. febr. 16. 07:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs sötét hajam - ujabban növesztem és most hosszú és természetes szőke - ősszesen pár szál ősz van még csak közte... ami nem is látszik a többéves "napsütötte-melír"-tól.
2010. febr. 16. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!