Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochonder vagyok szerintem,...

Hipochonder vagyok szerintem, hogy győzhetném ezt le? Sikerült már itt vkinek? Pszichológus és gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés

Állandóan attól félek hogy meghalok, agyvérzést, szívrohamot szívinfarktust kapok, attól félek hogy megőrülök, van amikor rámtőr minden ok nélkül szorongás, ha túl sokat gondolok arra hogy mindjárt meghalok, előfordul hogy pánikrohamot kapok.

Teljesen normális életet éltem ez előtt, nem tudom mi váltotta ezt ki bennem.

Egyszer feküdtem az ágyon, szúrt az oldalam, nagyokat sóhajtoztam, és egyszer beszédültem, akkor kaptam az első pánikrohamomat, azóta folyamatosan félek hogy meghalok, infarktust kapok.

Tudna valaki segíteni ?

20/F vagyok.


2010. nov. 28. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hipochonder vagy, hanem pánikbeteg. Orvosi segítségre van szükséged. Én is halogattam,de csak a gyógyszer segített.
2010. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahogy utánna olvastam ez félelem hipochondria
2010. nov. 28. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszel nekem, mindenképp fordulj szakemberhez, mert ez a problémád csak fokozódik.
2010. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és milyen orvost javasolnál ? hogy menjek oda ?
2010. nov. 28. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter szakorvost, mert ő foglalkozik a mentális betegségekkel. Kapsz rá gyógyszert, de emellett én melegen ajánlanám a pszichoterápiát is, a kettő együtt a leghatékonyabb. Ha együttműködő vagy, akkor hamar meggyógyulhatsz.
2010. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el bungee-jumping-ozni és csinálj veszélyes dolgokat
2010. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!