Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék hogy megszünjön?

Mit tehetnék hogy megszünjön?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit tehetnék, amikor valakivel beszélek, és közben ideges vagyok vagy izgulok akkor a fejem a kezem neki áll rángatózni, nem tudok a szemébe nézni és ez nagyon zavaró. A hangom is ilyenkor egy picit remeg… Ez kb. 1 éve tart, de zavar, mert állás interjún vagy vizsgán, vagy amikor a fönökömel beszélek, előjön. És félek, hogy bunkónak néznek, hogy inkább nem nézek rájuk vagy vakarom a fejem… hogy ne lássák.
2010. dec. 6. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet :S Nálam ilyen akkor volt amikor elkezdtem vizsgákra járni, szószerint rángatózott a fejem :S Borzasztó kellemetlen tud lenni. Nálam még étkezéskor szokott előjönni, nem tudok társaságban enni, rámjön a kéz és fejremegés :S Állásinterjún pedig használhatatlan vagyok.... Talán szociális fóbia lenne?
2010. dec. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja nálam is a mikor pl rendel nekünk a cég kaját én meg nem merek enni a többiek előtt ilyen kor inkább kimegyek rágyujtani :) Ja lehet hogy az amit irtál, utána nézek Köszi
2010. dec. 6. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit :) Meg nálam az is van, hogy nem merek mások előtt telefonáli, kivéve ha akivel vagyok, és akivel beszélek, mind közeli ismerősök, ha vmelyik félről idegen van, már nem merek :S

Mindenesetre jobbulást! Én nem kezeltetem magam, kerülöm az adott helyzeteket, persze tudom, hogy ez így nem jó, de ez van.

2010. dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a céges buszon utálok telefonálni ezért inkább nem is veszem fel... :D
2010. dec. 6. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor elég hasonlóak vagyunk :D Sorstárs ;)
2010. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy és milyen nemű? Én 24 nő. Nálam már tart jópár éve, de nem mindennapi dolog, mint mondjuk neked a munkahelyeden, tehát így elviselem.
2010. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló már néhányszor. Megkérdeztem valakit hogy látszott-e, ő meg elkerekedett szemmel mondta, hogy nem vett észre semmit. Én viszont belülről úgy érzékeltem hogy remeg a fejem, mintha le akarna esni. Szóval szerintem a tüneteket súlyosabbá teszi hogy belülről nagyon vadnak tűnik. Egyébként az egyetlen megoldás hogy gyúrod a személyiséged, és megpróbálsz rájönni, hogy mitől félsz ilyenkor... és elfogadni, hogy mennyire semmi értelme görcsölni rajta, akármi is az.
2010. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
21 és fiu... Ja lehet hogy csak én érzem "erősebbnek". Már kb 1 éve. Kőszi a válaszokat és "örűlők" hogy nem csak én vagyok ilyen...
2010. dec. 8. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!