Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a jobb, a vegetálás...

Melyik a jobb, a vegetálás vagy a halál?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegséged van?
2010. dec. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
egy bölcs filozófus szerint egyetlen lényeges filozófiai kérdés létezik: legyünk-e öngyilkosok?
2010. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
nekem amúgy az fáj legjobban, hogy teljesen egészséges vagyok, és úgy akarok meghalni.
2010. dec. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: dec 8. 11:45 Vagyok.


A halál tényére mindég baljós érzelmek kapják el az embert.

A múltban a hóhér, bérgyilkosok, fejvadászok, de még egy puska láttán is megrettenek az emberek. De még legkisebb gyerek is azt kérdezi a háborús veterántól: hány embert öltél meg? Ez olyan kézenfekvő kérdés tud lenni...


Vissza kanyarodva a az öngyilkossághoz: azt tudom mondani olvastam itt-ott... hogy hídról ugró emberek, már a zuhanás közben nem akarnak meghalni, erős az élni akarás. Több esetben volt hogy, úszni nem tudó egyének 30p. keresztül is a felszínen maradnak.


Aki öngyilkos akar lenni annak ezt üzenem: legyen mindég önmaga, soha ne bánjon semmit és senkit... Ha elkövetünk egy hibát, próbáljuk jóvá tenni, de ne önmagunk szembeköpésével és megalázásával...

2010. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tegnap neked kellett levinned a szemetet?
2010. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%
Vegetálás. Mert az ember képtelen semmit csinálni (már ha van egy kis fantáziája). Akkor álmlodoznék, képzelődnék, gondolkodnék...
2010. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Halál!
2010. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudod te mit beszélsz.
2010. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nem ertem az embereket h irhatjak h vegetalnak, aki vegetal az maximum a szemeut tudja mozgatni, de mast nem es beszelni sem zudnak.
2013. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

A halál a feladások közé tartozik. De mondjátok csak,inkább éltek és gondolkoztok,tesztek meg ezt-azt avagy meghaltok. Feladjátok és itt hagyjátok azokat akiknek fontosak vagytok még ha nem is mutatják ki minden nap.


Inkább vegetálni mint meghalni. Ha meghalok nem tehetek az ellen ami nekem nem tetszik. Nem óvhatom meg azokat akiket szeretek és legvégső sorban nem nézhetem meg ahogy a gyermekeim felnőnek.

2015. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!