Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fél éve egyre rosszabb a...

Fél éve egyre rosszabb a kedvem, pedig csak 18 éves vagyok, miért lehet ez? Egy szakítás közrejátszott, de azon nagyjából túlléptem, és azon kívül megvan mindenem, mégis olyna depressziós a kedvem...

Figyelt kérdés
A kor miatt lehet esetleg? fog változni?
2009. jan. 19. 20:09
 1/3 anonim válasza:
menj el pszihológushoz v valami ilyesmi nekem segít az ilyen akinek kiöntheted a lelked és nem mondja el senkinek a pszihológus biztos h nem mondja tartja az orvosi titoktartást
2009. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
A pszichológus nem orvos... Az a psychiáter. A hangulatzavar még nem depresszió, ehhez pl. a társadalmi-családi kapcsolatok megromlása, munkaképtelenség, öngyilkossági szándék fontolgatása is kell hogy társuljon. Biztatásul: létezik az ún. téli depresszió (valójában ez sem depresszió!), ami a fényhiányos hónapokban kisebb-nagyobb mértékben mindenkinél jelentkezik, és ún. fénykúrával (vagy a tavasszal :) rendbe hozható. Ez utóbbi napi kb. 2 óra erősen megvilágított helységben tartózkodásból áll. Nem lehet, hogy nálad csak ez épült rá a szakítás miatti rosszkedvre?
2009. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez a szakítás nagyon fájt, mert nagyon nagy szerelmet láttam ebben a lányban, még mindig hiányzik. Viszon nem érzem azt, hogy miatta lenne ez... Talán a tél lehet, mert amikor bulizok feloldódok és jól érzem magam:)
2009. jan. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!