Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

elég hosszú a storym..kicsi koromban fájt az egyik fogam ..tejfog.. Anyuék elvittek orvoshoz, először voltam ott nagyon féltem..sírtam és nem mertem leülni..fogorvos, (SZTK-ban volt) hát akkor fogják le..Apukám láttam rajta hogy nem szívesen de megtette..de a számat nem nyitottam ki..hazamentünk kiesett utána magátol..azóta eltelt jopár év most már 23éves vagyok, és úgy írok hogy nem látok a könnyeimtől annyira félek..hiányzik 4fogam..3felül 1alul..mindegyiket úgy húzták ki hogy hónapokig tartó fájdalom után már nem bírtam tovább..jelenleg 1nagyon lyukas fogam van jobb oldalon hátul, már leis törtek a szélei, mellette még 1..másik oldalon fent egy ami szintén nagyon lyukas..ez még nem tört le..bal oldalon lent hátul szintén egy ez már letört..aztán van még itt-ott, 3kicsit lyukas fogam szóval még lehet tömni őket..de egyszerűen nem merek elmenni, nincsenek barátaim nincs senkim..a szüleim előtt pedig szégyenlem ezt az egészet..Anya eljön velem tudom, de csak a szánalmas pillantásait látom a szemében..én ezt soha nem tudtam kiheverni az egész életemre rányomta a bélyegét ezaz egész..sehol nem merek beszélni, elhíztam, se munkám se érettségim, mélydepressziós vagyok és nem tudom mi legyen..

és mindezek mellé pedig nem egy gazdag család vagyunk..nem is szegények..de azért nincs sok pénzünk..

kérlek ne ítéljetek el csak próbáljatok megérteni..nem is tudom mi a kérdésem csak kiakartam írni magamból..


2010. dec. 10. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
minden ami van a fogaid miatt alakult ki. komlexusos lettél. a legjobb megoldás azlenne, ha megcsináltatnád őket, nem kevés pénz tudom.. de ezzel eltudnál indulni, aztán fuss, vagy sportolj valamit, hogy visszanyerd az alakod. az érettségit is próbáld meg letenni, nem nehéz. szedd össze magad, csak magadon tudsz segíteni, pszichiátert ajánlanék, ha tudnék jót, de a legtöbb csak lehúz pénzzel és szarik bele a problémádba.
2010. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom elhinni hogy ilyen létezhet...Én sem vagyok egy első osztályú modell van ezer apróság ami miatt hülyén érzem magam mert azt hiszem hogy mindenki azzal foglalkozik h az én hajam épp hogy áll hogy szabályosak e a fogaim vagy mennyire laposak a füleim de hogy emiatt ne végezzem el az iskolát és mondjuk otthon tömjem magam a tv előtt bánatomban hát ne haragudj...nem tudom ez a story tényleg igaz e de ha igen sürgősen szedd össze magad és nőlj fel.Senki sem tökéletes amin meg lehet javítani azt megkell próbálni megjavítani legyen szó egy rossz fogról vagy egy tönkremenet kapcsolatról.Szép metafora...a siránkozással semmire nem megy az ember.Amit kívülre vetítessz azt kapod vissza is.
2010. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak sokkal jobb fogorvosok is. Például ismerek egyet, aki az érzéstelenítő injekciót is fájdalommentesen adja be.
2010. dec. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy igazán jó fogorvost magánban. Nem vagytok szegények, így megengedheted magadnak, ha ennyire elrontja az életed. Esetleg el is mondhatod neki, mennyire rettegsz, és annyira kíméletes lesz, amennyire csak tud. Gondolj a hátrányokra, megéri-e elhanyagolni magad, ha aztán nem tudsz beszélni senkivel, fáj, depressziós vagy, és mindenféle betegség kiváló táptalajával élsz együtt a saját szádban. Szájrákot kaphatsz, bármit kaphatsz tőle! Nem tudom, de szerintem 100%, hogy csomó beavatkozás rosszabb, mint egy pár fog betömése/kihúzása. Kérlek, mérlegelj és menj el fogorvoshoz! Hétköznapra pedig használj Elmex fogkrémet, gélt.
2010. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod,priviben beszelgessunk.
2010. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bocipók ***** válasza:

Mindenképp olyan fogorvost keress, aki HIPNÓZISBAN kezeli a fogaidat!!!!

+ menj el pszichológushoz is, mert lehet,h ez az egész fóbia durvulni fog.

A test működése során minden összefügg mindennel.

Ha a fogaid rosszak az más szervekre is hatással lehet.

2011. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is voltak "élményeim" a fogorvosoknál, kb 5-6 fogomat húzták ki és ugyanennyit tömtek, mindegyik egy horror volt. Én sem vagyok elégedett az életemmel, szinte semmilyen téren, de hogy ezt a fogorvosokkal hozzam összefüggésbe, az még soha nem jutott eszembe. Vagy a kérdés ordas nagy kamu, vagy a fejedben nagyobb problémák vannak, mint hiszed...
2011. jan. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!