Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudja az ember, hogy...

Honnan tudja az ember, hogy idegösszeroppanása van, vagy közel áll hozzá? Mik a jelek?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
98%

Nos, en tulvagyok mar egy enyhe idegosszeroppanason. Az en tuneteim a kovetkezok voltak:

-folyamatos szedules.

-mindentol a siras fogott el. Meg akkoris ha nem volt ra okom.

-vegtelenul maganyosnak ereztem magam.

-nem voltam kepes a ket karomat magam elott tartva egyenesen megtartani egymas mellett.

- a szemeim sem voltak kepesek folyamatosan egy targyra koncentralni - allandoan mozogtak.

-rettegtem a csorgooratol ami azota sem csorog nekem(!!!!) magamtol ebredek vagy a csaladom valamelyik tagja ebreszt.

Orvos megnezett, aztan egy hetig altatott. Faradt voltam, kimerult es idegileg kiborult.

Gyuloltem a munkahelyemet. De meg le kellett huzzak masfel evet ott. Alkeszok es igenytelen bunkok kozott. Azota ha stresszelek faj valamim ( derekam, nyakam stb. hasmenesem van). Nem hagyom, hogy ez megegyszer megtortenjen velem.

Remelem veled nem ez van.

2008. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%

ez a cikk nagyon jól összefoglalja:

[link]

nekem is volt egyszer valami hasonló.. a barátok nagyon sokat segítenek ilyenkor...

2008. jan. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
98%

nekem is ugyanazok a tünetek voltak mint az első hozzászolonak kivéve a csörgőorát. :-)

-folyamatosan bőgtem, de mindenen már. egyedül éreztem magam a világban, hiába voltak sokan körülöttem, fáradt voltam és képtelen bármit is tenni csak feküdni az ágyban és bőgni, remegett az egész testem, arra is képtelen voltam hogy egyek vagy igyak és ettöl mégrosszabbul és méggyengébbnek éreztem magam és aaz volt a legrosszabb hogy tudtam h senkit sem érdekel még a saját anyámat sem hogy kivagyok készülve és olyanokon gondolkodtam h őljem meg magam meg hogy már nembirom sokáig.

2008. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!