Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már teljesen kifogytam a...

Már teljesen kifogytam a lehetőségekből, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy ne legyen öngyilkos egyik barátnőm?már egy ideje mondja, hogy rosszul van, és hogy valahogy megoldja /öngyilkos lesz/ de ez nekem szarul esik.probálok segíteni neki, de ugyérzem ez mit sem számít, nem tud vele mit kezdeni, annyira padlón van szegény..kérlek valahogy probáljatok ötletet-segítséget adni!
2010. dec. 27. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Küldj neki neten vidám dolgokat videókat, ha pl szereti az állatokat, küldhetsz macskák videókat, van egy csomó, ahol össze-vissza ugrálnak, leesnek stb. vagy ami érdekli őt, azzal kapcsolatban próbálj valamit. Okosabb most nem jutott eszembe.
2010. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nagy nehezen eltudtam érni, aztmonta nem tett/tesz semmit, miattam meg a többi barátjai miatt...remélem nem lesz szükségem több segítségre, mármint köszönöm a segítségeket hálás vagyok, csak remélem nem lesz több gond vele:)
2010. dec. 27. 19:08
 13/13 A kérdező kommentje:
most meg bevett csomó gyogyszert...és nemmtudok hogy segíteni..messze lakik mint mondtam, csak azzal probáltam segiteni, hogy ha bevesz még gyogyszert, akkor én is..ha annyira "szeret" vagy kedvel akkor nem fojtatja, vagy nem tudom:S
2010. dec. 28. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!