Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem jó hely, tudom, de mit...

Nem jó hely, tudom, de mit tegyek? Kikészültem idegileg

Figyelt kérdés

totálisan kikészültem idegileg

ez nem csak szájtépés, néha remegek, reszketek

fetrengek az ágyon, bőgök, kontroll nélkül

néha a földön fekszem és öklendezem bőgés közben

nem tudok koncentrálni

nem tudok gondolkodni

nem tudok néha-néha épelméjű gondolatokat megfogalmazni

a szívem fáj

fogytam 30 kilót

magamban beszélek

egyszerű, alapvető feladatokat is nehezemre esik megoldani

5-6 óránál többet nem bírok aludni, szívfájdalommal kelek

totál roncs vagyok, hogy lehet ezen segíteni?


2010. dec. 27. 21:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
mondjuk nő miatt van, azt elismerem.
2010. dec. 27. 21:13
 2/17 anonim válasza:

Ha a nő miatt van, akk gondolom nem megy a továbblépés... de be kell ismerned magadnak, hogy nem egészséges, ha tovább rágódsz ezen!! Foglald el magad a mindennapokban és próbálj elvonatkoztatni... Tudom, azt fogod mondani, hogy könnyen beszélek, de tudom miről van szó:S

18/L

2010. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
még mielőtt bárki azt gondolná, hogy "á, csak ennyire szánalmas, hogy nem bírja kiheverni, hogy vége", az téved, elég komoly gondokat okozott nekem. és még előttem van 1-2 bírósági per is.
2010. dec. 27. 21:19
 4/17 anonim válasza:

Huhhh ezt nem írtad:(( Akk ez nem egyszerű eset az biztos, de attól még ki kell valahogy ezt bírnod úgy, hogy ne sérülj... mert egyedül neked lesz jobb, ha megteszed ezt magadért. Egyébként nem fogja azt gondolni senki, hogy szánalmas, mert ember vagy és vannak érzéseid. Valaki erősebb, valaki gyengébb... Te vagy az egyetlen, aki tudja, hogy van oka arra, hogy miért történik ez vele..:S

Csak tarts ki:)

2010. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fffff... menj már el pszichológushoz. Ez így nem állapot.
2010. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

nem tudom. mivel nem tudom, mikor lesz vége, és mivel nincsen, aki mellettem álljon (nem azt akarom, hogy helyettem tegyen meg dolgokat, egyszerűen, álljon mellettem, legyen akár nő, vagy férfi, tehát, akire számíthatok), mert kb. mindenkit feláldoztam a nő miatt, aki miatt ide kerültem, elég nehéz ez.

én egy elég érzékenylelkű fickónak tartottam (amit persze sokan nem vettek észre, túl keménynek láttak, gyakran), tartom magam, nekem ez már sok. ha szimplán elhagyott volna, azt is nehezen hevertem volna ki, de amiket tett, és ahogy tett (mindig röhögök, mikor olvasom az oldalon, hogy valaki amiatt szakít, vagy amiatt sírja át az éjszakákat, mert a párja néha "bunkón beszélt vele", vagy szimplán csak nem figyelt rá eléggé, hiszen ezek úgy eltörpülnek amellett a tortúra mellett, amin nekem kellett, kell keresztülmennem a szeretett személytől), azt szerintem egy ember sem viselte volna túl jól. igazából néha el-elmorfondírozom, hogyhogy nem diliházban ücsörgök.

2010. dec. 27. 21:37
 7/17 anonim ***** válasza:

menj pszichológushoz. de most komolyan, itt már segítségre van szükség, esetleg gyógyszeres kezelésre is.

én is ezt élem, csak jóval enyhébben. lassan már én is ott fogok kikötni..

2010. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem szívesen mennék el pszichológushoz. nem ő fogja megoldani a gondjaim, az itt a gond.
2010. dec. 27. 21:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy! Naponta 10 kérdéssel sajnáltatod itt magad! Az elején még együtt is éreztem de ez már qrvára túlzás, tényleg menj el pszichológushoz mert erre rá fog menni az egészséged!!!!!
2010. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért furcsa, hogy az igazi zaklatás, fenyegetés ellen semmit sem tesz a rendőrség, amíg vér nem folyik, de akit ártatlanul jelentenek fel, azt rögtön letartóztatják/bezárják...
2010. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!