Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek megbolondulni?

Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Mostanába azt vettem észre, hogy magamba beszélek állandóan szinte, olyanokra gondolok hogy mi az élet értelme, főleg ha egyszer úgyis meghalunk. Tudom hogy nem kéne ilyen hülyeségeken gondolkodni mert ez olyan téma amire nincs válasz. Meg az öngyilkosság, nem merném megtenni, meg nem is akarom, csak elképzelem magam hogy milenne ha megtenném. De nem akarom, és nem is fogom megölni magam. Szeretem az életet. Bár sokszor ha egyedül vagyok érdektelennek tűnik minden. Ez nemrég jött ki rajtam 20 éves Fiú vagyok. Ez megbolondulás jele ?
2011. jan. 5. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez felnőtté válás.:)
2011. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Látogass el erre az oldalra, biztos hasznos lesz számodra a felnőtté válásban.

Az oldal alcíme:Egy különleges hely érted! Értékes életet élni...

[link]

2011. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

én mindenre gondoltam már de erre nem :)

de lehet van benne valami mert félek a jövőtöl is kicsit, mert elvileg a nyártól már külföldön dolgozok, és félek vagyis nem úgy félek, hanem nem tudom milyen lesz itthagyni az eddigi életet, családot, barátokat.

2011. jan. 5. 19:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Én pont annyi idős voltam amikor Angliába mentem baby sitterkedni 2 évre,mint most te, úgy hogy 3 hónappal az indulásom előtt ismertem meg a fiút aki már a férjem azóta. Nagyon nehéz volt az első 3 hónap mert elég hiányos volt a nyelvtudásom és borzasztóan hiányzott a párom. Ennek ellenére életre szóló jó emlék lett és ami a legfontosabb, távol a családtól, barátoktól, hazától, óriási önállóságra tettem szert. Felnőttem.Ráadásul a kapcsolatomat is megerősítette, hogy kitartottunk egymás mellett.

Remélem neked is csak jó élményekben lesz részed.Ez a legjobb módja a nyelvtanulásnak és nem utolsó sorban "belülről"ismersz meg egy másik kultúrát, amire nyaraláskor nem sok lehetőséged lenne.Egyet ne felejts el soha: pozitívan, szeretettel fordulj az emberek felé és akkor ezt kapod te is vissza.Lehetnek nehéz időszakok, de ne félj ettől erősebb leszel és könnyebben veszed majd az élet akadályait.Sok sikert és jó utat kívánok neked.

2011. jan. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez annak a jele, hogy nem 20 éves fiú, hanem 20 éves férfi vagy.
2011. jan. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! sokat segítettetek!
2011. jan. 6. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok és ugyanez a gondom,csak én szoktam képzelődni is...Szerintem tök gáz,én is pont ilyen vagyok.Egyszer elképzeltem,hogy mi lenne ha megölném magam és mit szólnának a többiek,de nem merném.És én is mindig jó dolgokról álmodozok,de többnyire csak rosszak történnek úgyhogy érdektelennek látom a dolgokat...Lehet,hogy bolondak vagyunk:)
2011. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 spyke93 ***** válasza:

Ilyet én is csinálok nyugi :)

Szívjunk el 1 spanglit és minden vidámabb lesz :D

2011. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egy hete szoktam le a cigiről :D
2011. jan. 7. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem hinném, hogy ez a felnőtté válás, én 12 éves korom óta ilyeneken agyalok, most 20 vagyok, de még közöm nincs a felnőttséghez...
2011. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!