Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt egy nagyon szürreális...

Volt egy nagyon szürreális érzésem, lehet hogy kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, az imént bementem a raktárba és egy pillanat alatt az az érzés kapott el mintha még nem jártam volna itt soha. Nem vagyok benarkózva és még sosem tapasztaltam ilyet. Mi lehet ez?

Normális válaszokat kérek.


2011. aug. 10. 18:42
 1/6 Tündérpor válasza:
Ez természetes, előfordul. Néha van, hogy évek óta használatos dolgokra csodálkozik rá az embe (jé, ez ilyen?). Kábé olyan érzés, mikor sokat mondogatnak egy szót, és már azt sem tudod, milyen betűkből áll és mit jelent. :) Nyugi.
2011. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, velem is előfordult. Gondolom nem gyakran esik meg veled. Ha van deja vu, akkor biztos van hirtelen felejtés is :D
2011. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam akkor van ilyen ha ki vagyok merülve.
2011. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"anti-deja vu" ?? most fordult elő először...fura volt nagyon
2011. aug. 10. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Jamais vu a neve.


Ha megszaporodnak az ilyen tapasztalataid, akkor esetleg indokolt lehet egy neurológiai kivizsgálás, de amúgy az ilyesmi normálisan is előfordul.

2011. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem pont ma volt ilyen reggel a buszon.. Ültem, beszéltek hozzám (fülessel zenét hallgattam) vége lett a számnak és hirtelen elfelejtetem hol vagyok.. vagyis hogy nem tudtam elképzelni hogy mit keresek a buszon. :D ha dejavou arra épül, hogy a szem előbb küld képet az agynak mint ahogy a helyzetet fel bírja fogni az agy, akkor gondolom ez pont fordítva történik ilyenkor. :)
2011. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!