Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek (a tünetek) idegösszeropp...

Ezek (a tünetek) idegösszeroppanásra utalnak?

Figyelt kérdés

Már 2-3 hónapja, nem vagyok olyan mint régen. Egyre csak szomorúbb vagyok. Az utóbbi 4 napban megállás nélkül sírok, nagyon sok minden összejött. Összevesztem az életem 2 legfontosabb személyével, és úgy érzem, hogy az én hibámból (anyukámmal és a barátommal (ő drogozik és kikészülök, bár már javul és imádom, fáj látni őt ilyennek). 3 napja csak fekszek semmihez nincs kedvem, nincs étvágyam, végig gondoltam a múltam és mindenben felfedeztem valamit amiről én tehetek. A szívverésem elég intenzív, nem tudom magam megnyugtatni, és kisebb rángatódzásaim vannak, néha szédülök. Alvás zavarom nem igazán van csak éjjelente többször kelek fel mint szoktam. Üres vagyok, és egyedül érzem magam. Soha senkit nem utáltam még ennyire mint most magam. Szüleim ezt nem látják mert teljesen elzárkozók tőlük, pedig nagyon jó a kapcsolatom velük (bár édesanyámmal most nem annyira...), nem vennék komolyan szerintem, hogy most tényleg nem vagyok a toppon, és hogy elpattant bennem valami. Hát kb ennyi :S Nem sok ideje van, de kb ugy érzem magam mint egy antiszoc-zombi.. pedig mindig is életvidám, mosolygós, nevetgélős lány voltam. Ez lehet előjele depressziónak, vagy idegösszeroppanásnak?


Előre is köszönöm 16/L


2011. jan. 6. 18:43
 1/4 A kérdező kommentje:
jah, és gyakrabban érzem, hogy utálok élni mert felesleges :S forduljak orvoshoz?
2011. jan. 6. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez sokminden lehet , akár depresszió is szorongás stb.. .ha nem tudsz tulépni rajta beszélj valakivel, ha nincs kivel én beszélgtek veled tudom milyen rossz én depressziós vagyok hasonló tünetektöl szenvedek.
2011. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem idegösszeroppanás, de depresszió persze lehet. Érdemes lenne szakembert felkeresni.
2011. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon össze vannak kavarodva a gondolataid. Erre nagyon jó megoldást jelenthet, ha meg tudod valakivel beszélni, ki tudod adni magadból a feszültséget és utána újra gondolod a helyzeted. Nem biztos, hogy annyira nagy a tragédia, mint ahogy most érzed. Sőt! Később egészen másként fogod látni és a megoldást is fogsz találni a jelenlegi helyzetedre. Mert ennek hiánya idézte elő ezt a kimerültséget. Talán jobb lenne, ha szüleiddel visszaállítanád a régi jó kapcsolatot. Sokat segítene.
2011. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!