Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egy fajta betegség?

Ez egy fajta betegség?

Figyelt kérdés
Ez a folyamat kb 1 hónapja tart és nem tudom kiverni a fejemből. Nagyon jol érzem magam a barátaimmal, pörgök stb, de néha feltör az a gondolat, hogy minek vagyok velük ha ugyis aznap véget ér, meg hogy mi értelme valaminek is mert ugyis véget ér..közben persze jol érzem magam, de ez előtör és magamba roskadok, sirok este is, hogy mi értelme valaminek is mert egyszer ugyis véget ér, ilyenkor ideges leszek, magam alatt vagyok és sirok, tudom fura meg nem normális de ha elkap ez az érzés akkor az megpecsételi a napomat..nyaralni se akartam elmenni mert ugyse tart sokáig, jöttünk haza és megint rámtört ez..és félelemmel is eltölt, rettegek..de nem tudom miért van ez, de gyötör egy ideje és borzasztó
2011. aug. 23. 13:57
 1/5 A kérdező kommentje:

amúgy 19/L.

hozzátenném, hogy ha ez az érzés elmulik akkor ujra boldog vagyok, csak sajnos hamar elő is jön

2011. aug. 23. 13:59
 2/5 A kérdező kommentje:
és napok ota nem tudok aludni..reggel 6 körül alszok el és kb 9 ig tudok csak:S
2011. aug. 23. 14:03
 3/5 anonim válasza:
Ez egyfajta szorongás. Menj el orvoshoz, de inkább pszichológushoz! Velük könnyebb kideríteni a szorongás okát és a kezelésének módját.
2011. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok...addig is egy tanács: élj a pillanatnak, ne gondolkodj előre, azt élvezd ami éppen van, és ne azon gyötrődj hogy mi lesz később. És persze ezeket a pillanatokat meg lehet ismételni, ezt vésd a fejedbe!:D Sok boldogságot!
2011. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást meg a tanácsot:)
2011. aug. 23. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!