Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen kapcsolat az ilyen,...

Milyen kapcsolat az ilyen, ahol ez így felmerül?

Figyelt kérdés
Miután lefogytam 19 kg-ot, az egész életem megváltozott. A férjem még a kezemet is megfogja, amikor együtt sétálunk.
2010. aug. 29. 21:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem értem egészen, hogy mit akarsz kérdezni: betegség miatt fogytál le? Vagy azért fogja a kezed, mert jobban tetszel neki? Mi merült fel a kapcsolatban?
2010. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én sem értem... Addig nem fogta meg a kezed? Szégyellt előtte? Mennyiről fogytál le? A férjed miatt vagy beteg voltál? Hogy jön ide a kapcsolat milyensége? Próbáld meg értelmesebben leírni, hátha úgy jobban tudunk segíteni.
2010. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Hát amennyit értek belőle, hogy te is arra gondolsz amire én, hogy eszerint a külsőd miatt fogja meg a kezed. Hát engem bántana. Én megértem, ha nem talál jó nőnek deszkasoványan vagy baromi kövéren, de ettől még miért nem fogta meg a kezed? Ha ennyire külsőségekre megy, nem szeret igazán. De persze onnan is lehet nézni a dolgot, hogy nem hagyott el kövér korodban sem, most itt a jutalma, legyetek boldogok.

De én akkor is fognám a párom kezét, ha 100 kilósra hízna. Igaz, én nő vagyok. Én is éreztem már azt, hogy szégyell engem a párom. Nagyon borzasztó érzés.

2010. aug. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Egyetérek az előzővel!

Szerintem, ha kellett neki az a 19 kg minusz nem szeret igazán. Én a mostani páromat 82 kg-sanismertem meg, és sosem szégyellt, ennek az elfogadásnak a hatására már -11 kg-nál járok, pedig csak egy hónapja vagyunk együtt.

2010. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, amikor megismert nem voltál kövér. Aztán elhagytad magad, ahogy révbe értél. Én kövéren el se vettem volna a mostani feleségemet. Továbbmegyek: messze elkerülöm, pedig szomszédok voltunk gyerekkorunkban. Nem tudom, mi van ezen annyira felháborító.
2010. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ha betegség vagy terhesség miatt meghízik a feleséged, akkor válás?
2010. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nem, kedves utolsó. Terhesen is kimondottan csinos volt. Felszedett, amennyit felszedett. Meglett a baba, rendben ellátta, aztán szépen visszaállt a versenysulyára. A második gyerek után dettó. A pajzsmirigy tultengésben nem hiszek. Mindahogy abban sem, "hogy jöttek rám a kilók."..meg ilyesmik. Ahogy a belgyógyászom mondta a kórházban: hízni csak a kajától lehet. Lehetsz te szép tiszta, és gondozott külsejű, ha pupod van elkerüllek. Nem utállak. De amíg van rendes is, nem kell a pupos.
2010. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Hirdetésben olvastam, és nagyon betegnek tartottam ezt a leírást.


Aki nem házasodott volna össze a feleségével, ha az kövér annak a felesége nem biztos, hogy boldog, mert érezheti, hogy nem a személyisége a fontos a férjének, vagy nemtudom.

2010. szept. 1. 15:23
 9/30 anonim ***** válasza:

"pajzsmirigy tultengésben nem hiszek"


Ez nem hit kérdése. Akinek el van törve a lába, annak is mondd meg, hogy nem hiszel a lábtörésben, ne nyafogjon már a gipszben, vegye le, hülyeség az.... Mielőtt belémkötnél nem vagyok túlsúlyos, csak undorító,a hogy felsőbbrendűen írsz. Inkább legyen valakin pár plusz kiló, mint ekkora arca, mint neked.

2010. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Amikor férjet választasz magadnak te meg se nézed a külsejét? Vigyen aki akar, csak patája és farka legyen? A multkor ugyanitt, egy magát erősen ducikának nevező leányzó felháborodva mesélte, hogy anyukája figyelmeztette, hogy ilyen kövéren csak másodrendű pasit fog találni magának. Vajjon milyen lehet az a másodrendű pasi? Kövér, sovány, görbe, féllábú? A lelke akkor is szép, nem. Akkor is szeretni kell.

Ezt a pajzsmirigy dolgot meg ne fírtasd, vagy magyarázd meg. Hogyan hízik valaki a saját pajzsmirigyétől, ha nem eszik semmit? Éhen se tud halni az ilyen?

2010. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!