Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S! Neked is szokott...

S. O. S! Neked is szokott remegni belül a fejed, az agyi ereid sajogni és fura érzéseket érezni, ha stresszes az életed vagy szorongsz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:49
 1/7 A kérdező kommentje:
A fura érzéseket a fejben gondoltam.Lehet emiatt?
2011. jan. 11. 21:49
 2/7 anonim ***** válasza:
igen szokott nekem is.és ez többeknél is így van.lüktet,zsibbad,vagy remeg.ettől nem kell megijedni.csak akkor ha erős görcsök lépnek fel,vagy ha homályossan kezdesz látni az erős fejfájástól,vagy ha hányingered van a fejfájástól.ez lehet erős migrén,vagy agyér görcs,de amíg ezt érzed,és más tünetet nem,addig ne aggódj!
2011. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

az a baj,hogy nálam elég régóta napi szinten van és van amikor majdnem "összeomlik" belülről a fejem és elnehezedik,ezenkívül egész nap szédülök,kicsi hányingerem van stb...

2011. jan. 11. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:
az első vagyok.viszont akkor menj el az orvoshoz mindenképp,kérj vérvételre beutalót,valami biztos van a háttérben.akár a vérnyomás,vagy a vashiány is okozhatja.ha meg egyik sem,kell beutalót kérni neurológiára,és a helyedben elmennék egy agy ct-re.én is voltam,és utánna nyugodtam meg hogy szervileg semmi bajom,csak a pánikbetegségem okozta,meg az idegkimerültségem,és a vashiány.
2011. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
voltam minden ilyen helyen,mr-re pedig február elején megyek
2011. jan. 12. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:
még mindíg én vagyok.akkor próbáld kibírni az mr vizsgálatig,még ha nehéz is így,mert abból sok minden kiderűl.én is sokat vártam rá míg bekerültem,de megérte hogy megnyugodjak.én remélem hogy neked sem lessz komoly bajod,és meg tudsz majd nyugodni,és persze a bajok is múljanak el!kitartást!
2011. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. jan. 12. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!