Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hogyan élte át biszexualitá...

Ki hogyan élte át biszexualitást, mint nagy változást az életében?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Eleinte titkoltam, aztán rájöttem, hogy akkor sosem fogom beteljesíteni az addig még csak agyban átélt vágyaimat, ezután beindítottam a gépezetet, elmondtam ennek, annak, a férfiaknak ez tetszett, sok férfi bi nőt keres, gondolva arra, hogy majd csapnak egy hármas bulit, hát ez nálam nem volt nyerő, mert ha nővel akartam lenni abba nem fért bele egy pasi, ha meg pasival akkor fordítva.Próbálkoztam erotikus társkeresőkön csajokat keresni de majdnem mind kamu volt, majd eljártam meleg bárba, ott vadásztam, sikerrel de egy idő után ez a dolog lecsillapodott bennem, férjhez mentem a férjem tudja a dolgaimat, viszont mellette nem érzek kis késztetést sem arra, hogy nőkkel legyek, ő engedné csak arra kért, hogy ő ne tudjon róla, ő nem az a csináljuk hármasban típus mint sok pasi. A környezetem amúgy elfogadta, érdekesnek tartotta, viszont pár addigi barátnőm eltávolodott tőlem, az egyik meg is mondta, hogy attól fél ráugrom:)) a hülye ha tudná mit veszített:))))))
2011. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de ezt kiegészitve én bi vagyok "férfi" de a lakohelyem nem teszi lehetöve ezt a másságot és a körülmények,milyen tanács volna rá? ez járhat depreszioval? mert én az vagyok!
2011. jan. 12. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, neked nehezebb a helyzeted férfiként, másképp ítélnek meg egy bi férfit mint egy nőt.Igen, tuti a depresszió mivel a vágyaidat elnyomva, magadba tartod, de ez nem jó! Költözz el, ha nem teheted meg akkor tűzd ki célul magadnak, hogy olyan városba költözöl majd, ahol vannak olyan helyek ahol tudsz hasonló emberekkel találkozni, ismerkedni,vagy utazz néha el, ilyen helyre, vagy ott a neten az eropolis nevű hely ahol tudsz ismerkedni,és úgy kalandba bonyolódni, hogy a lakóhelyeden és környezetedben ne tudják meg.Már azzal előrébb lépsz , hogy találsz társat magadnak,kifoghatsz mondjuk egy olyan nőt mint én:)) mert nekem pl semmi gondom nem lenne ha ez a férjem is bi lenne, (mivel az első az az volt) de ő heteró, jó azért análisan már bekörnyékeztem és nem volt ellenére de ő ezen a szinten meg is állt, tehát nem bi.Gondolom egyszer majd akarsz feleséget magad mellé, gyerekeket stb, akkor minden képen olyan asszonyt kell kerítened aki ezt elfogadja, mert ott bizony már nem szabad hazudgálni, titkolózni.Kívánok neked, erőt és kitartást és azt, hogy teljesüljenek a vágyaid.
2011. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi.de szexért nem költözöm gyereket és feleségben szeretném megtalálni az igazit!
2011. jan. 12. 17:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bi vagy, mi a probléma? Ha épp szerelmes lennél egy férfibe, érteném, de így? Pont az a lényeg, hogy mindkét nem vonz, ismerkedj nőkkel, ki lehet bírni az életet anélkül, hogy mindkét nemmel dugnál, hisz mindkettő vonz. Majd ha halálosan beleszeretsz valakibe, akkor gondolkozz, addig felesleges emésztened magad ezen. Én sosem vettem túl komolyan az egészet. :)
2011. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ igazad van! :) ja és persze mindenkinek!
2011. jan. 14. 09:20
 7/9 A kérdező kommentje:
voltam már szerelmes hetero kapcsolatban de nem az igazi volt, és azota jönnek ezek a gondolatok!
2011. jan. 14. 10:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Én először titkoltam magam előtt is. Aztán miután magamnak bevallottam, már ki mertem próbálni, hogy milyen is ez a valóságban. Ami rengeteget segített, hogy voltak barátaim, akiknek végül el mertem mondani. Ők kivétel nélkül elfogadták ezt, bár van, aki azóta is "cikiz" ezzel, meg örökös poénforrás, viszont tudunk rajta együtt is nevetni, sokkal jobb így, mint őszintétlenül.

Aztán egy ideig kavartam fiúkkal és lányokkal is. Míg végül találtam egy olyan lányt, aki szintén biszexuális, akivel ezt kölcsönösen el tudjuk fogadni egymásban, és annak ellenére, hogy mindketten biszexuálisak vagyunk, hűségesek tudunk lenni egymáshoz, talán pont az őszinteség miatt.

Aki pedig emiatt az egész miatt elítél, azt arra bíztatnám, hogy legyen ő is olyan bátor a saját problémái, gyengeségei felvállalásában, mint én, vagy akár Te, azzal, hogy ezt a kérdést feltetted :)

2011. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zatt2 válasza:

Te más vagy mint a többi ember :) :)



légy öngyilkos...........



kakafejü



kis gaci

2017. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!